Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mikor kerül sor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor kerül sor az első szexre?

Figyelt kérdés

2 hete randizunk és hétközben általában nála vagyunk, filmezünk. Mindig simogatni szokott meg néha van csók.

Szerintetek mikor lesz szex, majd h együtt alszunk?

Amúgy nem baj, hogy várunk vele csak eddig mindig olyanokkal találkoztam akik max.2 alkalommal akarták volna . De akkor ezek szerint most ő normálisabb lehet?


2020. febr. 24. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Film előtt/után menj el zuhanyozni, mert nagyon megizzadtál. De igazán megizzadni, csak ezután fogsz :)
2020. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"De akkor ezek szerint most ő normálisabb lehet?"


Miért, csak az normális aki sokáig vár? Személy szerint én úgy vagyok ezzel, hogy alakul magától. Első vagy 2. randin sem erőltetem magam rá senkire, de volt már úgy hogy első találkozó úgy alakult, hogy szexeltünk a kocsimban. Nem terveztük, de úgy alakult és ő is ugyan úgy akarta az egészet. És komoly kapcsolat lett belőle.


Szerintem azzal nincs gond, ha mindkét fél akarja a szexet 1. vagy 2. találkozón már, a gond csak akkor van, ha az egyik fél nem akarja, de a másik próbálja erőltetni. Na, azt nem szabad. Minden haladjon a maga idejében. A feleken múlik, hogy mikor történjen meg az első szex. Ha csak a 10. találkozón, akkor a 10. találkozón. A lényeg az, hogy mindketten ugyanazt akarjátok. Pl ha te várni szeretnél még, akkor ő azt fogadja el. Ha nem tudja elfogadni, akkor nem is igazán veled akar lenni, hanem csak a tested érdekelte.


A kérdésedből ítélve tizenévesnek tűnsz egyébként. Jól sejtem? Szerintem tök aranyos a kérdésed. :)

2020. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szex előtt nem ártana pettingelni, hogy ne a Madonna kezdhetnek rogton
2020. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Madonna = maxon
2020. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 mindent leírt, csak ismételni tudnám.
2020. febr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amikor a kapcsolatotok eljut arra a szintre.


Esetemben a 2. randin még a előszobámba se engedném be, nemhogy az ágyamba


F

2020. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!