Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal és nemsokára sor fog kerülni a szexre. Én még szűz vagyok de ő már tapasztalt ezen a téren. Elmondjam neki hogy még sosem csináltam vagy pedig majd pedig az első együttlét után valljam be?

Figyelt kérdés
mindketten 16 évesek vagyunk

2013. febr. 16. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
nem fog rájönni, hogy még szűz vagy hidd el.
2013. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Elmondhatod, ha úgy érzed, hogy értékeli az őszinteségedet, de ha nem így gondolod inkább ne mondj neki semmit.
2013. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen tapasztalt?
2013. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

szólj

meg ne felejtsetek el védekezni a nagy sex közepette!!!

2013. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mondd el neki, légy egyenes vele! Nem fogja leszedni a fejed! ;)
2013. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
monnd azt h egyszer csináltad és régen
2013. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

,,Monnd azt h egyszer csináltad és régen".


Régen mikor? 14 évesen? Mindketten 16 évesek!!! Amúgy, kérdező, jobb, ha inkább nem mondod meg a lánynak. Néha hazudni kell, mindkettőtök érdekében, jobb érzés lesz neki is, neked is így. Én egyszer azért koptattam le egy srácot, mielőtt összejöttünk volna komolyabban, mert ő elkezdte egcsetelni, hogy jaj de ő melyik szerencsétlen, mert már 18 éves és még senkivel nem volt még úgy, és hogy ő miylen egy nyomorék stb. Ki is ábrándultam belőle...


18/L

2013. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem mondta el az egyik volt pasim, hogy ő még szűz. És ezt igen rosszul tette, mert nem értettem, mit bénázik annyit. Azt hittem, ő ilyen szar alapból az ágyban. Ha elmondja őszintén, akkor nem lett volna annyira kiábrándító vele először. Majdnem 1 éve voltunk együtt, amikor bevallotta, hogy még akkor szűz volt. Hát néztem egyet...
2013. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
attól félek hogy ha elmondom akkor az megöli az izgalmat...
2013. febr. 16. 22:12
 10/16 asidiir válasza:
100%
Miért? Tudod, mindenki szűzen született.
2013. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!