Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szakító ok a folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szakító ok a folyamatos dicsekvése?

Figyelt kérdés

Sajnos most egy negatív pénzügyi esemény ért, azt is 2x meggondolom, hogy vegyek-e kávét, vagy reggelizzek. A párom minden nap meséli milyen sikeres, több milliós ügyletet bonyolított le. Nagyon kellemetlenül érint, mert korábban se voltam az ő szintjén anyagilag ( nyilván tudta, amikor összejöttünk), de most rosszabb lett a helyzetem. Jogosan érzem magam megalázva?

25N



2020. febr. 24. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem ertem miert a parod hibaja ha sikertelen vagy? Mas kerdes persze, hogy ha szarban vagy segithetne. En legalabbis nem hagynam, hogy a csajom ehezzen.
2020. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

És a "párod " tud a helyzetedről?

És miota vagytok egy pár?

Ha már jó ideje és tud a dologról akkor akkor eléggé paraszt, hogy nem segít.

Ha így van akkor át kéne értékelned a kapcsolatot..

2020. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Milyen kapcsolat ez? Egy szarràgó a pasid.

Ilyen esetben alap hogy kisegít.

2020. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem dicsekvés, hanem simán elmeséli a napját, vagy örül egy nyélbe ütött üzletnek, amire te rávetíted a saját nyomorod, és dicsekvésnek hallucinálod. Abból kiindulva, hogy csaj vagy, felteszem eszedbe se jutott még, hogy erröl a pároddal beszélj. Mondd meg neki, hogy mivel te csóró vagy, téged zavar ha ö a pénzröl beszél. Nem olyan nehéz ez, csak bizonyos nök a lóf#szból is problémát tudnak kreálni.Ilyenkor öszintén örülök, hogy meleg vagyok. 28/f , bocs az ékezetekért.
2020. febr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Párja vagy. Kinek meséljen a napjáról, ha nem neked?
2020. febr. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is dugdos százezreket a zsebedbe, ilyenkor az lenne az alap, hogy legalább elvisz egy nagybevásárlásra és kifizeti, vagy megkérdezi, hogy van-e valami számlád, amit befizessen helyetted. Én ezt tenném.
2020. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te másban vagy jó, ő valószínűleg egy manimániás majom. Jogos a kiakadásod. Fejleszt tökélyre azt a tulajdonságaidat, amiben jártas vagy.
2020. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad hogy együtt éltek-ev, segít e téged anyagiakban, mit szól ahhoz hogy reggelire is alig jut pénzed,stb. ??????

Igy nekem az jön le, hogy azért is beszél erről minden nap mert egyrészt a barátod,másrészt hogy lásd, nem mentek csődbe mert neki van pénze,sikeres.


Ennyi infóból amit leírtál honnan tudjuk? Csak magadról írtál. Meg miért aláz meg téged azzal hogy meséli a sikereit?

2020. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!