Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire számít hogy a barátnőtök, feleségetek fotogén legyen? Melyik jobb, ha általában a képek jobbak róla mint a valóság, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülye kérdést. Képen nézed a pátodat vagy a valóságban?
2020. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Na tűnés a tini kategóriába!
2020. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért elég sokan büszkélkednek a párjukkal a fácsén... Meg küldözgetik távoli rokonoknak a képeiket. Pl, A MAMÁNAK. Vagy ti nem ebben a században éltek?
2020. febr. 27. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a fotókat: átlagos vagy a sportos testalkat jön be.
2020. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De, ebben a században élünk de nem ebben születtünk. Tudod, felnőtt kontra tini. Mint a gyk-s kategóriák.
2020. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, igazatok van hogy nem érdekelnek a képek, örülök hogy nem mindenki kép függő. De azért a felnőttek gondolom ismerik a fotogén szó jelentését. Miért nem lehet a fotók hatásáról beszélni?
2020. febr. 27. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinek a közösségi média a fontos, azzal össze se jönnék. És fiatal vagyok. (#1 voltam)
2020. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt a minden mindegy, ne érdekli őket a fotó, ezt azok szokták vallani akik mindig egyformán fotogének, tehát mindegy nekik. De azok akikról egy nap Quasimodo x100, illetve másnap Vénusz, vagy ha férfi akkor Adonisz fotója készül, ők egy kicsit frusztráltak ez ügyben. Pl én :)
2020. márc. 2. 18:18
 9/9 anonim válasza:
Az a jó, ha nem fotogén. Csak te tudod milyen szép a valóságba:3
2021. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!