Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek a cikknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a cikknek van többnyire valóság alapja?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom.. ha nem bízok a páromban ennyire akkor minek vagyok még vele.. de most inkább a véleményetekre lennék kíváncsi 🙂


[link]

[link]


Ha előfordulnak hasonlók (nem lakunk együtt és szombatonként találkozunk + kedden és csütörtökön) akkor van rá esély, hogy ilyesmiről lehet szó?



2018. dec. 8. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Először is ha a cikket egy nő írta akkor tízszer is gondold meg miben hiszel. Az ilyen cikkírók többsége agyilag gyenge teljesítőképességű. Tisztelet a kivételnek. Te semmi konkrét infót nem adtál meg a dologról csak ideokádtad ezt a cikket és elvárod hogy lássak a fejedbe és olvassam ki a gondolataidból hogy mik a részletek. Ha árulkodó jelekre vagy kíváncsi, igen léteznek olyanok, ha pl rutinná válik egy fix időpontban elmenni valahova csak mert egy nap úgy kelt fel az ágyból hogy jó akkor most minden pénteken kondi... Egyébként is nagyon könnyedén ellenőrizhető a dolog, ha kondiba megy, akkor megkérdezed tőle hogy melyikbe, csak úgy kíváncsiságból akarod tudni, és ha pl szúrópróba szerűen odamész de nincs ott akkor már jogos az elképzelésed, vagy ha túlórázik most minden héten de eddig sose szokott, akkor tudd meg a főnöke számát és mondd neki hogy üzenjen le neki valamit mert nagyon fontos és nem éred el mobilon, és ehhez hasonló praktikák. Amit fontos viszont megértened az az, hogy a férfiaknak kell egy kis "kan idő" amikor férfiaskodhatnak. Kocsma haverokkal, sport, vagy csak szimplán lazítanak valahol ahol egyedül lehetnek és filozofálhatnak. A féltékenység csak tönkre tesz. Inkább használd az eszed és teszteld a párod egyetlen egyszer. Az én emberemet pl úgy teszteltem hogy barátnőmmel megbeszéltük hogy melegedjen össze vele és csalogassa ágyba, de sok huzavona után is határozottan visszautasította a barátnőmet azzal a címszóval hogy ő nem teheti mert házas. Hozzáteszem barátnőm nagyon vadító és simán levesz bárkit a lábáról. Szóval igen, vannak még hűséges férfiak és nők is, és hidd el, felesleges éveken át azon agyalnod hogy mikor kivel fekszik le. Ha az illető olyan aki egy kicsit is megbecsüli saját magát az nem fog fűvel fával összefonódni.
2018. dec. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van valóságalapja. De ez nem jelenti azt, hogy aki péntekenként kondizik, az mind hűtlen. És amikor megcsalt engem a párom, egyáltalán nem produkálta ezeket a jeleket. Minden nap találkoztak, és én sose kaptam kárpótló, bűntudat romantikát.
2018. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

#1

Megérdemelted volna, hogy megcsaljon a barátnőddel, sőt azt is, hogy elhagyjon érte, és boldogan éljenek, míg meg nem halnak.

Egy igazi moslék alak, aki ilyen "tesztelgetéseket" csinál.

2018. dec. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
3-as lehetek bármilyen moslék alak ha nyugodtan alhatok. Egyszer csak fogta magát és úgy döntött hogy minden hétvégén elmegy szórakozni, de közben kiderült hogy nagy mániája a fémkeresővel való játék. Egyik haverjával járták a senki földjét és mindenféle hülyeséget kiástak. Többször is talált már gyűrűt és egyéb ékszereket amiket aztán nem mert hazahozni mert nem akarta hogy azon idegeskedjek honnan vannak ezek és nehogy azt higgyem hogy elment az esze amiért kincskeresősdit játszik 34 évesen. Én pedig mindvégig azt hittem hogy egy másik nővel találkozgat, de aztán nagy nehezen kinyögte a barátnőmnek hogy ez hozza lázba. Ezért is írom azt hogy kell nekik is egy kis szabadidő amikor maguk lehetnek és nem kell egyből gyanakodni a legrosszabbra mint ahogy én is tettem és a hajamat téptem mikor jön végre haza.
2018. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Gratulálok egyes...

32/f

2018. dec. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó hát...

"emberem" meg fémkeresősdit játszik a pasi... 🙄🙄

2018. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!