Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl azon, hogy ilyet mondott nekem a barátom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom feldolgozni. Újra,és újra hallom a fejemben. Nem tudom túl tenni magam ezen.

Azt mondta, hogy undorodik az öleléseimtől,és az érintésemtől.

Azóta bocsánatot kért,de nem tudom hogyan legyen tovább.


2020. febr. 29. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kiábrándultál, ez már így marad
2020. febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2020. febr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ez már az a gödör ami örökre ott marad...
2020. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer azt mondta, hogy nem érek semmit és nem kellenék senkinek. Rosszul esett nagyon,de tudod mit csináltam? Rámosolyogtam és azt mondtam neki, hogy na majd meglátjuk és szépen kisétáltam a lakásból. Aztán útközben számát tiltottam,tiltás a közösségi oldalakon stb. Pár nap múlva jött bocsánatot kérni elküldtem. Kb. 3 hónapig könyörgött, aztán egyszer, akkor jött, amikor randira hívtam magamhoz egy szimpatikus férfit. Szépen bemutattam őket egymásnak. Mondjuk úgy, hogy az a fej elárult mindent. :) Azóta a szimpatikus férfi a férjem és van már egy lányunk is. Exem még mindig egyedül. :)


Legyen benned tartás és vágd ki,mint...:)

2020. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezen te mit nem tudsz? Legyen már benned tartás. Bocsánatot kért, de ez benned marad örökre. Amikor hozzád fog érni keresni fogod az arcán a jeleket, hogy most undorodik e vagy sem. Ennek a kapcsolatnak annyi.
2020. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen mond ilyet valaki, akár bocsánatot kér, akár nem. Legyen tartásod, hagyd a fenébe.
2020. febr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább élném le az életem egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban.
2020. febr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen vágd ki a francba. Nem ér annyit, hogy egy ilyen trógerrel maradj.
2020. febr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen benned annyi önbecsülés , és dobd ki a ...-ba. :)

Ne húzd le magad vele lelkileg meg idegileg.

2020. febr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az egész párkapcsolatban - ha folytatnád vele ezek után - mindig e mondatok jutnának eszedbe érintéskor, öleléskor, együttlétkor... :-( :-( :-(
2020. márc. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!