Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul amit mondott a barátom? (hosszú)

Figyelt kérdés

Már 4 éve vagyunk együtt. Most kapott a munkahelyétől egy kocsit egy hétre, ingyen tankolással meg minden, szóval oda mehetünk ingyen ahova akarunk. Mondta hogy majd a haverjával is (akit egyébként én utálok, mert egy sunyi, alattomos ember de mindegy) is el szeretne menni, mondom persze, rendben. Igaz hogy múlt héten csak 3x mentek el piálni, de nem számít. Tegnap este elmentek a Balatonra úgy hogy ma jönnek haza, tehát ott aludtak. Én is nagyon szerettem volna menni, de nem mehettem mert nekem meg ma kezdődött a szakmai gyakorlatom, így csak ketten mentek. Nem nagyon örültem neki mert a haverja mindig próbálja belevinni hülyeségekbe, de ez van.


Kicsit hisztis is voltam és ingerlékeny mert persze bennem volt a féltés és az aggódás. Akkor beszéltünk utoljára amikor megérkeztek (este), minden rendben volt, utána lefeküdtem aludni. Reggel aztán gyakra menet felhívott hogy minden oké, reggel 5-ig voltak fent. Kérdezgettem hogy mi volt, merre jártak, de alig akart mondani bármit is, mindig rá kellett kérdeznem 5x 1 dologra. Aztán már felhúztam magam és megkérdeztem azt is h voltak-e csajok? Erre még elkezd ott hergelni hogy igen voltak, mire én tovább kérdezgettem, erre meg csak nevet hogy persze hogy voltak, az emberiség fele nő. Én meg persze h féltékeny voltam mert nem mond semmit, de még ráadásul a haverja is olyan... neki nincs barátnője és az én barátomat küldi oda maga helyett a csajokhoz hogy vigye oda neki őket. De persze addigra a csajok meg az én páromnak r*banckodnak. Meg azt mondja hogy mégse 1 napot lesznek hanem 2-t, hát remek...


Elmentem a "munkahelyemre" aztán szóba került ez a dolog és mondták nekem hogy milyen buta vagyok hogy nem mentem el, el is engedtek, mert amúgy egyáltalán nem vagyok kötött, a szakdogámat írnám az ott végzett labormunkából de nem olyan sok munka ez és 12 hét rendelkezésemre áll, szóval mondták hogy menjek csak nyugodtan. Ennek nagyon megörültem, fel is hívtam a barátomat hogy elengedtek, mire ő meg elkezdte ott húzogatni a száját, hogy jajj hát ő nem jön el értem, mert 5 óra az út oda-vissza. Mondom nem gond, akkor megyek vonattal, diákkal olcsóbb és akkor nem kell messzire jönnie értem... De nem, az sem jó mert nem fogunk tudni aludni a kocsiban mert kicsi a hely (Merdedes CLA), erre mondtam hogy akár viszek sátrat is ha ez a baj és akkor elférünk, de az se volt jó neki. Mert én mit variálgatok meg stb, mert ők holnap reggel már menni akarnak haza. Erre mondom hogy szabin vannak mindketten, a haverjának is szerdán kell menni dolgozni, akkor miért nem jó ha délután indulunk haza? Na mindegy, ezen összevesztünk de leginkább rosszul esett hogy nem kellek én az ő társaságába csak a haverja, akivel mintha össze lenne nőve...


Jogos volt szerintetek hogy megbántódtam ezen? Én megértem hogy szeretne a haverjával is bulizni de minden héten eljárnak, múlt héten is 3x voltak bent, ne mondja már hogy nem volt elég neki. De a srác ráadásul olyan hogy próbálna minket szétszedni hogy tudjon a barátommal nőket fogni magának...


Aztán most küldött a barátom egy smst hogy "gyere ha szeretnél", de még mindig mérges vagyok, legszívesebben nem is beszélnék vele napokig. Szerintetek mit csináljak? Elmenjek vonattal vagy hagyjam az egészet a fenébe?



2013. júl. 22. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

nagyon is jogos a felháborodásod. ezekután ne keresd szerintem. majd ha akar valamit, akkor hív. de akkorsem egyből bocsáss meg. kicsit tegyen már érted is ne csak a haverja, meg a piálás legyen az eszébe.


amugy hol dolgozik a barátod?!

2013. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
jogosan .
2013. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
jogosan
2013. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Kecskeméten, a Mercedes gyárban dolgozik.


Most küldött egy smst hogy "gyere ha szeretnél", de még mindig mérges vagyok. Szerintetek mit csináljak? Elmenjek vonattal vagy hagyjam az egészet a fenébe?

2013. júl. 22. 12:37
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes...

Én a helyedben nem adnám be derekam, és napokig biztos nem beszélnék vele!

Ez nem volt szép dolog tőle, és biztos volt rá "oka" amiért nem akart veled együtt lenni.


Most azért érdemes nekeud is, meg neki is nagyon elgondolkodni ezen a helyzeten, neked azért, hogy érdemes e egy ilyen fiú után "futni" mert azért nem egy minta társ, és neki meg azon, hogy normális dolog e az, hogy akit elvileg szeret, igy össze zavar, és hagyja kétségek között szenvedni.


Semmi képp nem menj utánna, és napokig ne találkozz vele, és ne is beszéljetek, majd akkor rájön mit lesz ha így viselkedik, az állítólagos szerelmével...


Persze most ebből ki is fog derűlni, mennyire szeret téged, tekints úgy rá, mint egy szerelem próba, mind a kettőtöknek jó lesz, legalább kicsit nyalizik neked, persze ha valóban szeret.

2013. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%

Gondolom eddig csak csajok írtak...


Marhára ráerőlteted magad a pasidra, nem tudod felfogni, hogy bizony nélküled is van élet. Miért ne mehetne el külön? MIÉRT KELL LÁNCRA KÖTNI SZERENCSÉTLEN SRÁCOT?!


Komolyan. Én ezért rühellem a kapcsolatokat, ott már nem én vagyok, nem mehetek oda, ahova akarok anélkül, hogy magyarázkodnom kéne, stb.


Legyenek saját barátaid, menjél azokkal és ennyi.

Ilyen csaj mellett mint, te nem is csoda, hogy felidegeli magát, ha hívogatod...

2013. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a helyedben, az biztos! Inkább szólnék a barátnőimnek, és velük mennék el bulizni. A srácot meg hanyagolnám egy ideig, mert egy tajparaszt.
2013. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
így van, menj el a barátnőiddel szórakozni valahova, aztán neki se vedd fel a telód, majd később,(ha kérdezi)mond hogy te is voltál egyet kiruccanni. És ennyi, fifti-fifti, viszont biztosan nem futnék most utána, és elgondolkodnék, hogy kell-e ez nekem a továbbiakban...
2013. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


6-os válaszoló: ez nem "láncra kötés", én 90%-ban mindig rábólintok arra hogy menjen nyugodtan ahova szeretne, csak tudod akkor olyan emberekkel is legyen, ne egy olyannal aki 30 éves létére egy nőt se tud megfogni egyedül meg arra ösztökéli a barátomat hogy részegen vezessen, úgyse lesz semmi baj, ilyenkor szerintem elég jogos, hogy nem örülök neki ha ilyen emberrel megy el kettesben. De hát nektek pasiknak lehet mondani bármit is, nem számít milyen gennyláda az illető meg hányszor baszott ki veled, ti mégis tövig nyaljátok a seggét, és még azt mondják hogy a nőkben van meg a hajlam a saját nemükhöz vonzódáshoz...


Nem megyek végül, mert csak Budapestig tudnék menni zökkenőmentesen, megkértem a barátomat hogy jöjjön ki értem (2 óra az út oda-vissza)de nem hajlandó erre, mert "nem ezért jött el". Ott van a kocsi a feneke alatt, benzinért se kell fizetni és ennyire se képes, na mindegy... Én nem fogok könyörögni senkinek.

2013. júl. 22. 12:52
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Buta vagy. Ez az általánosítás a nemekről, meg a seggnyalásról nagyon szánalmas. Ki kellene bújni a Cosmo mögül, cicus.

Mi az, hogy te rábólintasz? Jó, mindegy... hőzönghetnék itt, hogy mennyire visszataszító ez számomra, de nem teszem, viszont megértem a pasidat. Az embernek kell a szabadság. Ha én elmennék valahova, és azt kellene éreznem ott is, hogy bármit teszek, azt valaki számonkéri, stb, én akkor meghalnék.

Nem jó dolog a ragaszkodás, nincs olyan, hogy örökké tartó kapcsolat, meg örök szerelem, meg hasonlók... ne függj ennyire senkitől.

2013. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!