Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a párom koronavírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a párom koronavírus-pánikjából. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Gondolom, senkinek nem kell bemutatni a témát, de már nagyon elegem van ebből. Kezdjük ott, hogy én többé-kevésbé szakmabeli vagyok, és már többször elmondtam mindent, amit hiteles forrásból tudok, mégis minden találkozó alkalmával ezeket hallgatom: ki szabadította ránk és miért, és veletlenül se igaz, hogy ez a természetben alakult ki. Meg hogy a boltokat ki fogják ramolni, nem lesz kaja és mindenki kinyírja egymást. Persze a tudomanyos előadás, amin részt vettem, az se igaz, ami ott elhangzott, pedig egy virológus tartotta. Meg őt aztán nem érdekli, hányan haltak meg, ma reggel is előkapta a telefonját, hogy felolvassa nekem.


Mit csináljak vele???



2020. márc. 2. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Mondd azt neki, hogy ha nem fejezi be nem a corona fog végezni vele hanem te.
2020. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Ne vegyél koronás kristálycukrot :D


Hiteles forrást mutassál az eddigi esetekről és utána influenzáról.

2020. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanám, hogy ha mégegyszer felhozza a témát, az volt az utolsó, hogy beszéltünk.
2020. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Egy hatalmas, színpadias ásítás, gúnyos mosollyal lezárva.


Komolyan, annyira felfújja ezt a média, hogy kizárt, hogy nem szándékos.

2020. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Fedd fel előtte a titkot: szakmabeliként nyilván neked is adtak egy fél deci koronavírust a csúnya, gonosz kínai gyíkember kutatók, hogy titokban terjeszthesd és segítsd őket az emberiség kiírtásában. Ha nem fejezi be, akkor a holnap reggeli kávéjában megkapja az egészet.
2020. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy érzem, ez a koronsvírus nem az első ilyen "pánik" nála, igaz? Úgy hangzik mint egy igazi összeesküvés-elmélet hívő.

Feltételezem más témában is ilyen megszállot aggodalom/félelem mániás. Az ilyenekkel meg mit lehet kezdeni?! Ha az észérvekre nem hallgat..

Nem tudom ő kinek hinne, vagy kitől lenne számára hiteles egy információ. De attól hogy folyton ezt mondja és egész nap ezen kattog, nem lesz se neki, sem másoknak jobb. Csak jobban fog félni meg pánikolni.

Nem mondhatjuk meg mit csinálj, a te párod, a te életed. De én a helyedben annyit tudnék tenni, hogy elmondom a saját véleményem, érveimet, ahogy te is tetted. Ha legközelebb felhozza, megmondom, hogy erről már beszéltünk, váltsunk témát, ez engem nem érdekel, nem akarok erről hallani. Ha továbbra is erősködik, felkelek és otthagyom, vagy rávágom a telefont és közlöm, hogy hívj fel ha van más témád, szivesen beszélgetek veled, de megmondtam,erről nem vagyok hajlandó vitatkozni a továbbiakban.

Én azt vallom hogy amire fókuszálunk az erősödik, szóval minél többször kattog,retteg valaki valamin, annál nagyobb eséllyel veszi észre a témához kapcsolódó eseteket, cikkeket stb.

Én az ilyeneket megpróbálom teljesen kizárni az életemből, nem is foglalkozom vele. Mást nem tudok tenni, nekem eddig mindig ez vált be.

2020. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Meselj neki a tömegpszichózisról, hogyan terjed a félelem ha minden közegben erről beszélnek. Sajnos a szenzitív emberek gyorsan azonosulnak vele, olyan mint egy hullám a tengeren, magával ragad ha hagyod.
2020. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez szerintem is mélyebb dolog mint a koronavírus para. Nyilván ha egy ilyen apró dologban sem tud logikusan gondolkozni és olyan szinten van mint egy 80 éves nyugdíjas aki "aszonta a tévé" alapon működik akkor nem a koronavírus para a legnagyobb baj vele. Nem a legélesebb kés a fiókban a kedves párod valószínűleg, ez majd szépen kijön később komolyabb dolgokban is. Ha neked ez kell akkor hajrá, de én inkább voksolnék a szakítás mellett. Ha egy ilyen egyszerű dologról nem lehet észérvekkel meggyőzni akkor hogy oldotok meg bármilyen problémát egymással?
2020. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mikeXxX ***** válasza:
Vegyél pár korona sört és idd meg előtte aztán amikor böfögni kell böfögj rá és mond azt neki most már rajtad van a korona 😂! 40f
2020. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

engedd el a temat.. mar en meghallgattam hogy billgéc írta a vírust, meg a kinai étel okozza, azt is hogy eloallitott virus mert a migránst nem támadja meg, pedig azok NEM MOSNAK FEL.


Ezeket hallgatom, már kicsit unom, ja nem kicsit, hanem nagyon, emellett párom 180 ezer forintért vett ételt, olyat amit soha nem fog megenni de semmi baj.. El kell engedni, ez van minden napra van műsor, ez a lényeg..

2020. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!