Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
A párommal nem tudok mit kezdeni, mert azzal jött, hogy 6éve nem volt normális párkapcsolata és olyan elfeledett érzelmeket ébresztettem fel, benne és mikor tusoltunk és én őt meg mostam azzal jött meg alázva érezte ettől magát hogy én őt meg mostam. És akkar is engem meg nem is, mert nagyon fél attol össze töröm a szívét. És nem tudom mit kezdjek vele, hogy nem fogom mert szeretem és nyugodtan nyíljon meg nekem, és akarja hogy hozzá költözzek de fél is a kötödéstől. Én meg adtol félek elrontom vele azzal hogy nem tudom az ilyen pasikkal hogyan bánjak akik ilyen érzelmektől parásak.

2020. márc. 3. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őt küld el pszichológushoz, te pedig menj el korrepetálásra egy magyartanárhoz, mert borzalom volt olvasni a szövegedet!
2020. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sose menne el szpichologushoz mert nem hisz az ilyenben.

Én viszont mit kezdhetek egy ilyennel, hogy jól működhessenek köztünk a dolgok?

2020. márc. 3. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Az ő dolga megváltozni, hibáit kijavítani. Nem vagy az anyja, se egy jótevője, hogy megváltoztasd.

Én a helyedben hanyagolnám az illetőt.

2020. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nagyon meg szerettem, és nem tudom mennyit várjak, arra hogy ne féljen semmi olyantól mint pl közös tusolás.
2020. márc. 3. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
igyatok egy jó Tokalyi bort
2020. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es véleményét osztom.😂
2020. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen emberek nagyon fárasztóak, és sohasem tudsz majd vele számára megfelelően bánni. Állandóan bűntudatot fog benned kelteni. Az ilyen lelkisérült emberekkel nagyon nehéz az élet, állandóan csak lavírozni kell mellettük, idővel egyre követelőzőbbekké válnak, és érzelmileg zsarolnak. A racionalitás szerint menekülni kellene egy ilyen kapcsolatból, de az érzelmi kötődésed vele ezt felülírhatja.
2020. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit mondott: miért érezte megalázónak a dolgot?

elmondhatod neki: a saját érdekében jobb ha hisz a pszichológusban és ad esélyt a dolognak, nem úgy megy oda, hogy "elmegyek de minek" "úgyse fog sikerülni".

2020. márc. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele menjen pszichológushoz.
2020. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!