Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Nők! Hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők! Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ha zabosak vagytok otthon, vitatkozni akartok a partnerrel, hangoskodtok, erre ő előránt egy sárga lapot és felmutatjabnektek. A következőnél már egy piros lapot, ha nem fejezitek be a cirkuszolást. 😄


Sárga lap esetén van mód megbeszélni melegében, piros lap esetén legalább fél napig nem fog hozzátok szólni a férfi.

Beérnétek a sárga lappal?


Kort is írj.


2020. márc. 5. 09:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Ez elég gyerekes baromság. Mi a férjemmel megbeszéljük a problémákat, nem gyerekeskedünk se ő lapokkal se én hisztivel.

30

2020. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
2%
Piros lapnál még a zuhanyzóban van lehetőség megbeszélni a történeteket. 😀😀
2020. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

Mivel nem szoktam ok nélkül dühös lenni, kiabálni, üvöltözni meg csak akkor, amikor századszor is próbáltam valamit normálisan megbeszélni, még dühösebb lennék, hogy ennyire semmibe veszi a párom a problémámat, így jó eséllyel elgondolkodnék, akarom-e ezt a kapcsolatot. Valószínűleg a válasz egy jó nagy nem lenne, kiraknám a fenébe, és inkább keresnék egy olyan férfit, aki nem bagatelizálja egy a gondjaimat, problémáimat, fájdalmaimat.

Még jó, hogy találtam olyan férfit, akivel nem kell "cirkuszolni", mert komolyan vesz, és normálisan le lehet vele ülni megbeszélni a dolgokat...


25N

2020. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Humor volt, 25N. Az Isten áldjon meg.
2020. márc. 5. 09:32
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Nálam ez nem kitolás, ugyanis ha mérges vagyok, akkor én magam kérem, hogy hagyj fortyogjak magamban, míg megnyugszom.

45N

2020. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Akkor miért nem a humor kategóriába írod? As Isten áldjon meg.
2020. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mert félig komoly. Az Isteni áldásra még várni kell.
2020. márc. 5. 09:56
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekes.

25n

2020. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan úgy van, ahogy 25N mondja. Ha egy kapcsolatban cirkuszolásra kerül a sor, az azt jelenti, hogy annak a félnek, aki "hisztizik", valószínűleg semmibe veszik az igényeit, emberi mivoltát. Nekem se kéne egy ilyen kapcsolat. Aki meg ilyen lapozgatásra vetemedne, az én szememben alapból nem is számítana "férfi"-nak.
2020. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2020. márc. 5. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!