Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a csaj aki sokszor agresszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a csaj aki sokszor agresszív a testvérével és az osztálytársaival, az párkapcsolatban is az lesz?

Figyelt kérdés

Randizok egy csajjal és sok történetet mesél.

Mondta hogy volt olyan eset hogy testvérével annyira összeveszett hogy betörte a tesója orrát.

Máskor pedig azt mondta,hogy felpofozta az egyik osztálytársát,illetve a tanárnőjét is kiosztotta,mert rossz jegyet adott neki év végén.


Vajon az a nő aki így viselkedik néha,az előbb utóbb a párjával is így fog viselkedni?


2020. márc. 8. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ok, amikor olvastam a kérdést, olyanra gondoltam, amit én is csinálta, hogy ordítottam tesómmal stb.

Aztán láttam a kiegészítést, hogy orrot tört??

Hát

szerintem simán belédb-ssza a kést, ha olyanja van.

2020. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegbeteggel nem kezdenék.
2020. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki ilyen agresszív idegbeteg, az kapcsolatban is ilyen lesz. Simán odaver, ha neki valami nem tetszik. Arra is fogadni merek, hogy betegesen féltékeny.
2020. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen az lesz, persze nem valószínű hogy ilyen szinten hogy betöri az orrod.

De nekem az ennél kisebb agresszió, útálkozás is nagyon ellenszenves.

Volt egy konkrét eset hogy egy csaj nyomult rám. Viszont mindenkivel nagyon ellenséges volt. Velem persze borzasztóan kedves! Ennek ellenére egy idő után ellenszenves lett emiatt, és nem folytattam az ismerkedést vele.

Neked kell dönteni, hogy milyen emberrel szeretnél kapcsolatot.

2020. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy eséllyel igen, mivel ez a természetes viselkedése és erősen manipuláló is lehet emellett.


"Viszont mindenkivel nagyon ellenséges volt, velem persze borzasztóan kedves"


Az elején, addig amíg meg kell szerezni téged. Szépen lejött volna a maszk idővel és veled is úgy viselkedett volna.

2020. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de nem biztos, van, aki párkapcsolatban egészen más. De ez mindegy is, nekem az is kizáró ok lenne, ha másokkal agresszív.
2020. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!