Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha összejönnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha összejönnél egy szép lánnyal, családot terveznétek, de 2 év múlva rájönnél hogy pokollá fogja tenni az életed?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél minden idilli volt, szerelem első látásra. Összeköltöztök, elkezditek tervezni a jövőtöket, s már másfél-két éve együtt vagytok amikor is ráeszmélsz hogy ez a lány nem az akinek mondja magát. Valójában csak azért kellettél hogy legyen egy balek aki gyereket csinál neki. Egyébiránt teljesen érdektelen számára hogy mi van veled, csak neki legyen meg a gyerek, s mindazt ami vele jár neked kell biztosítani, kb a semmiből.

Ráadásul egyre inkább sárkánnyá válik minden téren, semmi sem jó neki, panaszkodik és próbál irányítgatni állandóan.


30-on felül vagyunk mind a ketten, szóval baromi nehéz döntés előtt állok mi legyen. Vagy vállalom a dolgot s én is megkapom a hőn áhított családot, vagy ott hagyom s nélküle folytatom az életem család nélkül, de gyomorgörcs-mentesen.


2020. márc. 10. 02:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 évig nem jöttél rá, akkor vagy nagyon szerelemes voltál vagy nagyon vak. Színészkedni lehet pár hónapig, de ha együtt laktok, akkor hamar kiderül milyen fából faragták a partneredet.

A nőknél az irányításkényszer nem megjátszott dolog, amikor már biztonságban érzik magukat, amikor elkezdenek tervezni, és nem akarnak felesleges tö..lni, ha nem vagy elég határozott akkor szépen lassan átveszik az irányító szerepet,és sorolják a megoldandó feladatokat. Azért panaszkodik, azért hívja fel a problémákra a figyelmedet, mert tőled várja a megoldást, ezzel inspirál arra, hogy cselekedj és ne húzzad az időt. Ha családban és gyerekben gondolkoztok akkor valahol érthető is ez a hozzállás, mert tudja, hogy gyerek mellett nem lesz rá sem idő, sem pénz. Ha azzal nyagtat, hogy nagyobb lakás kell, ki kell festeni, ki kell alakítani a gyerekszobának helyet, fel kell újítani ezt-azt akkor még igazat is adnék neki.

Ha Te is családban gondolkozol, akkor már te is gondoltál mindezekre, max nem vagy annyira kapkodós, ráérősebbre veszed a figurát, jobban meggondolod mibe fogsz bele. Mivel a kivitelezés rád vár így ha nem akarsz többször lyukra futni akkor megfontolt döntéseket érdemes hozni, a higgadtság komoly férfi erény!!!

41F

2020. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld! Lépj most, amíg még következmények nélkül megteheted.

Nekem fordított a helyzetem. Én vagyok a nő. Nagyon megrázó volt rádöbbenni, hogy életem párja nem az, akinek mondja magát. Csak épp nagyon nehéz kilépni. Ha te már most tudod, hogy valami nem stimmel, miért akarod elbaltázni az egész életed és megnehezíteni a saját sorsodat?

Végy egy nagy lélegzetet és húzz el ebből a mérgező kapcsolatból.

2020. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Férfiként talán még nem vagy kicsúszva az időből, nem?

2020. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A nők döntő többségét a terhesség mégjobban megviseli. Hormonális változások, rosszullétek, felcsúszik pár kg stb. Már eleve az is stressz, ha az ember nem tud hason aludni. :D szóval ha most ilyen hisztis, sárkány a párod, akkor képzeld el ennek a dupláját a terhesség alatt.


Aztán ha megszületik a gyerek, akkor hullik a haja, begyulladhat a melle, 4 óránként kelni kell, nem alszotok esténként, 24 órában a gyerek igényeit kell kiszolgálnia, ehhez kell igazítani az életét. Akkor is fel kell kelnie ha lázas, fáradt stb, mert ugye apuka hiába veszi ki a részét a teendőkből, napközben azért dolgozik.


Ez még a normális nőket is megviseli, az ilyen hisztérikákat pedig...én a helyedben lelépnék még most, amíg nem késő.

2020. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#5, nehéz belelátni az ágyába. Leginkább az jön le, hogy jó lenne ha felvennék egy hatalmas kölcsönt és arra építenénk családot. Én viszont már az elején leszögeztem hogy soha nem veszek fel hitelt, inkább addig spórolok amíg össze nem jön az ára (jól keresek). Ezt ő is tudta.


#9, Igen vannak jó emlékek, de nem alapozhatok csak ezekre.


Amúgy 32 vagyok, és Ő 30.


Köszi mindenkinek a választ, azt hiszem csak megerősítettetek abban ami talán a legjobb döntés lesz.

2020. márc. 10. 11:41
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy szakíts. Akkor még lesz esélyed társra, családra. Ha pedig mégsem, akkor lesz egy nyugodt életed. Így pedig, ha vele maradsz, kb. tudod, mi vár rád (de azért a mostanit szorozd még be kettővel kb.)
2020. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

30 felett van annyi eszem, hogy nem csinálok gyereket vele (se mással 2 év után). Most azért kéne, mert 2 éve együtt vagyunk? Meg is éri majd az elkövetkező évtizedek poklát, nem? Mintha mással nem lehetne gyerekem.

Normális vagy? :D

2020. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a kérdés, ha te is tudod a választ, ami egyértelmű. Bár nekem mindig nem érthető, hogy mit jelent az, hogy nem az akinek mondta magát, hogy ez most valójában mit jelent, mert írtál ugyan egy indokot, hogy azért csábított el, mert gyereket akar és egy gazdit aki eltartja, de ez valahogy mégsem a teljes igazság.


Én semmi pénzért nem csinálnám ezt a másikkal, egyrészt nem vagyok tenyészkanca hogy mindenáron gyerekem legyen másrészt a másik nem tenyészmén.


És a bizonytalanba meg pláne nem vállalnék gyereket, csak ha már tudom biztosítani a számára megfelelő anyagi és szülői biztonságot. A szülői biztonság azt jelenti, hogy megtaláltam az igazit akivel teljes szerető családban tudjuk felnevelni a gyerekünket. Mert hát ez lenne a normális, nem csak úgy keresni valakit, aki azt sem tudja, hogy vaktában lövöldözi a municióját csak azért hogy a másiknak teljesüljön a vágya, hogy gyereke legyen, de akkor már el is várja hogy eltartsa a gyereket adó.


Neeem! Fúúúj!

2020. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!