Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy külsőre nagyon klafa csaj, akinek annyi esze sincs mint egy marék 2 ftosnak! Te összejönnél egy dögös csajjal, ha buta mint az tök?

Figyelt kérdés

Sokak mondják rá, hogy elég jó csaj, jól néz ki, szerintem is jó, de sajnos addig amíg meg nem szólal!


Olyan hülyeségeket mond, meg mindent bevesz amit mondok neki! Először még ugrattam, de mikor láttam, hogy elhiszi, rákontráztam, hátha leesik neki.

Annyi esze van a csajnak,hogy ott vagyunk haveromnál, kérdi: "Hol a wc?" mondom "a W betűnél! :D"Elindukl kifelée a szobából, majd megáll, és megfordul erre rám néz pislogó kikerekedett szemekkel "A w betűnél? mi???"

"Itt jobbra!" erre elkezd lemenni a lépcsőn... -.-' utána szóltam, hogy nem a földszinten, hanem itt a lépcső után jobbra az ajtó...


Na mindegy.

De amiket bevesz. Mútlkor beadtam neki, hogy unokatesóm Stallone haverja, és múltkor ott volt az új Stallone film forgatásán! És nyáron mi is megyünk ki Stallone házához, meghívott bennünket... ÉS beveszi. "Fű, tök jó, majd csinálsz vele közös képet? Kérsz nekem aláírást?" - Persze, névre szólóan! Köszi! :D"


És mindneki mondja nekem, hogy "ez a csaj tök hülye! Annyira buta..." Én meg helyeslek, hogy tényleg, de jól néz ki!

Amire mondják: "Az igaz!"


Na de mit tegyek? Külsőleg mindenki mondja, hogy jól nléz ki, de amíg meg nem szólal addig csak ezt mondják rá... Én is fogom a fejem,hogy miket mond, meg bénázik!



2014. máj. 26. 21:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Semmiképp se, amugy mennyi idős?
2014. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mi a jó istenért jönne össze bárki egy ilyennel! persze ez megy, de az intelligensebb, de átlag kinézetű lányok már annyira nem érdekelnek
2014. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%
en ossze jonnek vele :)
2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
egy kapcsolatban mindig a férfi az ész,kérdés h mennyivel :D vállald be, dugd meg, azt utána eldöntöd mit lehet még kihozni.
2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki ugyanezt, amit kiírtál, hátha belátja, akkor nem reménytelen eset.
2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Te meg regényt írsz a kérdésedhez, mint a lányok szoktak
2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen, a kor fontos, amúgy nem... :D
2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
18 éves! De nem akarom megbántani! De a fejem fogom, hogy ez miket levág, meg értetlenkedik nekem, meg másoknak...
2014. máj. 26. 21:21
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
a tökéletes nő :D szerintem hajts rá és hajts bele bár kilométert :D
2014. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!