Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom folyamatosan megnéz mas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyamatosan megnéz mas noket mellettem, egyre rosszabul viselem. Mi lehet a megoldas?

Figyelt kérdés
Eleinte nem volt ilyen, még egyutt jegyeztuk meg, h milyen égo volt a pasi aki felesegevel seta kozben vissza is fordult hogy engem megnezzen..meg en mondtam neki, h nm ertem azokat a noket, akik kiborulnak mert a pasi rapillant mas nokre. Ugyanis addig en nm talalkoztam olyannal aki ilyen szinten űzi, hisz akkor meg o se. Azota elkezdte ugy nezegetni noket, hogy a hulyenek is feltunt volt. aljas volt es megalazo. Olyan no vagyok, akit megneznek a ferfiak, tehat orulhetne h szep bnoje van, meg kellene becsulni. De meg aki kevesbe szep, azzal se szabadna ilyrt csinalni. Igenis tartsa tiszteletben a bnojet. A problema h egyebkent nagyon szeret es tudom h nm menne felre de ez is eleg sok mar. Tenyleg ott tartok h felek vele elmenni barhova, mert tudom h le fog jaratni es hozza a rossz erzest mert ugyis megstirol vkit..azt mondja elengedi ezt de nm megy neki. Amugyis milyen az ha ezt el kell engedni? Ha errol kell beszelni, vitazni h ne mar? 34 eves....en 27
2020. márc. 15. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Visszanyal a fagyi
2020. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Add vissza. Nezz meg te is feltunoen pasikat. Hamar abba fogja hagyni
2020. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Hasonló a sztorink,sose nézte meg a csajokat régen a férjem...ahogy nekem sem tűnt fel hogy ott jön egy jo csaj esetleg stirölni fogja.Álltunk meg tavaly a lidlben,nyár volt elment előttünk egy kiscsaj akinek olyan rövidre volt vágva az alapból rövid nadragja hogy full kint volt az összes pi.s.ja.A férjem rám nézett (de láttam rajta hogy elfelejtette hogy a családdal van vásárolni,nem a bunkó munkatársaival) huuuu azta mindenit eeez igen.Így..a sorba állás közben.Azt hittem ott a helyszínen vagy kinyirom vagy elkezdenek hullni a konnyeim.Egysik sem lett,mivel letagadta hogy ő nem is mondta ezeket..akkor a fiunk de apa azt csináltad es bámultad..tanácsom nincs,ez csak rosszabb lesz,lehetünk akármilyen szépek,csinosak,az ilyen típusú hapsik g.c.k!!
2020. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan könnyű mondani hogy add vissza... nem az megtenni magyarban be kell vallani sokkal több nő ad magára mint férfi ezért nagyon fel se tűnik nekünk jó pasi egy évben ha 1x látok férjemnél jobbat..
2020. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Azért szívesen még nézném milyen szép vagy mert az ön dicséret büdös! 😂😂
2020. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolso, toled biztos hogy szebb! ;)
2020. márc. 16. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem szeretnék kötekedni de több sebből vérzik ez a téma.


Azt észrevetted hogy te szereted ha megnéznek más férfiak és dicséretként tekintesz rá illetve egy fajta vissza csatolásnak fogod fel és e szerint reálisan értékelheted magad mint szép nő?

Csak annyit tennék hozzá hogy ezt minden nő szereti ezért is öltözködnek sokszor szeduktívan mert ki vannak éhezve a figyelemre.Ha te ezt máshogy gondolod akkor csak szimplán hazudsz magadnak.


Ami biztos hogy jól esik neked ha megnéznek a férfiak akkor a te pasid miért ne dicsérhetne meg más nőket is a szemével?


Tudom hogy nagyon szeret és nem menne félre. Ebben te nem vagy biztos mert ha biztos lennél akkor nem okozna gondot az egódnak hogy a barátod más nőkkel is megosztja a figyelmét.


El engedni? ez az emberi természet része...ha van egy irtó helyes pasi aki még edzett is és öltöny szettben flangál akkor arról te sem tudnád levenni a szemed...fura nem?pedig szereted a barátodat...


Az emberek csak azért tartják erkölcstelennek meg gerinctelennek meg aljasnak ezt a fajta viselkedést mert ezt tanulták és tanították nekik a szüleik...a probléma ott kezdődik hogy az emberek 90%-ának se a saját ember mivoltáról nincs halvány lila fingja se tehát nulla önismeret(ez teret annak hogy hazudhass magadnak hogy betudd tartani a társadalmi elvárásokat)a másik pedig az emberek 90%-a azt sem tudja mit takarnak az emberi viselkedési formák tehát hogy az ember miért nézi meg az ellenkező nem feltűnően szép képviselőit...ezek olyan kérdések amik komoly Kognitív disszonanciát okoznak az embereknél magyarán képtelenek legyőzni a saját egójukat és elfogadni a valóságot.Ez egyébként főleg a nőknél igaz akik a tündérmeséken nőttek fel...de legalábbis náluk sokkal nagyobb mértékben megfigyelhető az hogy távol állnak a valóságtól...nem véletlen hogy ők imádnak olyan témákkal foglalkozni mint az ezotéria vagy spiritualitás...ezek afféle kerülő utak hogy ne kelljen szembe nézni az egyébként sokszor érzéketlen valóssággal.Érzelmi fröccs ha úgy tetszik.

2020. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!