Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen betegségem van? Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen betegségem van? Mindig párkapcsolatban élek, szinte folyamatosan 16 éves koromtól.

Figyelt kérdés

Mióta megvolt az első barátom, nem voltam hosszú távon egyedül. Nem rémlik, hogy lettem volna, talán egy pár hónapokat de akkor is mindig szórakoztam valakivel. Volt egy 8 hónapos kapcsolatom 18 évesen, vele szakítottam az érettségi közben és akkor már volt is más, vele pár hónapot jártam szakítottam, de már akkor utána mrgint volt nekem más, ezután volt egy 6 hónapos kapcsolatom, aztán őt is elhagytam, azóta pedig benne vagyok egy 3 éves kapcsolatban. Nem tudom már, hogy szeretem e a mostani párom, vagyis szeretem de már csak szeretettel. Egyelőre nem tudom elképzelni az életem nélküle, hogy ne osszam meg vele a napjaim, de lehet ha megismernék valakit akkor őt is elhagynám? Idáig mindig én szakítottam, de mindig más miatt. Társfüggő vagyok?

Csak akkor van ebből kiút ha elhagyom a párom és egyedül marsdok pár évre? Már 26 vagyok, félek. Nincs saját lakásom, és úgy érzem férfi nélkül nem is tudnék 10 éven belül egyedül lakást venni. Kevés a fizum ahhoz. Hobbim nincs, amikor szabadnapos vagyok végig youtubeozom a napom, most jelentkeztem főiskolára. Hiába eltervezem, hogy majd el járok jóga órára vagy úszni, soha nem megyek sehova. A páromnak van saját élete saját haveri társasága, nekem nincs.

Nem tudom miért vagyok ilyen. Apám két éves koromban halt meg. Anyám rá kb 5 évre 9ssze jött egy pasassal akivel azóta is él de a pali full alkoholista, nem hagyja el anya mert nem akarja itt hagyni a házát, ami anno a pasié volt de megvette tőle viszont a haszonélvezeti jog az övé lett. Orvoshoz kell forduljak?



#kapcsolat #Tárafüggőség
2020. márc. 13. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Kapcsolatfüggő vagy. Keress egy pszichiátert 😀
2020. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!