Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Lecserélitek-e majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Lecserélitek-e majd a kondis partnereteket, ha ne adj Isten karantén lesz és elhízik, mint egy telerakott búvárruha?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Otthon nem lehet edzeni?
2020. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én most vagyok túlsúlyos, és fogyózom. Úgy is fogytam, hogy már egy ideje nem tudok lejárni a terembe. A hízás-fogyás, izom mennyisége nem a konditeremtől függ, hanem az akaraterőtől. Aki csak azért meghízik, mert nem jár kondiba, az vagy depressziós lett, azon meg segíteni kell, és hagynia kell, hogy segítsék, vagy akaraterő. Ha látszik, hogy nem azért hízott meg 20-30 kilót, mert depressziós lett / nem hagyja, hogy segítsen neki az ember, ott megértem a másikat, ha elhagyja. Akárki akármit mond, a szerelembe, vonzalomba igenis beleszámít a külső is. Ha nem így ismerte meg, akkor szerintem nem kell csodálkozni azon, hogy már nem kívánja.
2020. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Aki naturál az nem hízik el és nem fog izmot veszíteni. Egyébként meg otthon is lehet edzeni pubi.
2020. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!