Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha a pasitok néhány hónap kapcsolat után bevallaná, hogy korábban évekig élt meleg kapcsolatban, ráadásul passzív szerepben?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon elgondolkoznék...
2020. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ami ebben kiakaszt, hogy "ráadásul passzív szerepben". Akkor a hetero kapcsolatunkban én vagyok a passzív, és ez megalázó?
2020. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Azonnal tesztet csinaltatnek, es ot is elvinnem. Ha nincs betegseg, akkor mindenkinek izlese szerint.

En birom a meleg, biszex ferfiakat. Viszont a riziko miatt nem latnam a jovot biztositva. Ugy gondolom, vagyna ferfira, titokban tenne, mert nem akar elvesziteni. Es akkor ujra a kockazat. Nem eloitelet, pusztan tenyek. Analis szexnel a passziv fel a legkiszolgaltatottabb, es meleg ferfiak kozt ha nem is mindenki, de sok van, aki rengeteg alkalmi partnerrel szexelt.

Ezert gondolkoznek el.

2020. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Biztos nem lennék vele.

Volt egy srác , össze akart velem jönni , de elvileg biszex és volt együtt pasival.

Nekem ez így nagyon nem megy.

2020. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Azonnal lapátra tenném. Nem tudnék férfiként nèzni rà akkor sem ha aktív.
2020. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy biszexuális, önmagában nem zavar. Azt meg kéne beszélnünk, hogy el tudja-e képzelni a jövőjét velem egy monogám kapcsolatban, ha igen, akkor minden oké, ha nem, akkor sajnos ennyi volt.
2020. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Instant hiv teszt
2020. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Kuka azonnal.
2020. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Túl jók nekem ahhoz az antennáim, hogy ne érezném ezt én meg sokkal, de sokkal hamarabb az illetőn. Esetleg már az ismerkedős szakaszban.
2020. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az egyetlen, aki a kapcsolat komolyrafordultával teszteltet?

Van hüvelygyűrűm, de teszt nélkül szigorúan gumizunk.

Kaptam már el hüvelygombát megboldogult lánykoromban (pasiknál tünetmentes) azóta jobban vigyázom.

2020. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!