Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja vagyunk együtt . Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyunk együtt . Az elején minden percben, egy hónapja tartottunk egy 3-4napos szünetet, de ő keresett fel. Miért? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Már az ismerkedést fázisban is írogatta,hogy legyünk barátok! Nagyon szeretett velem beszélgetni ,de 1 hónapig csak írogattunk és már akkor is láttam,hogy hezitál,mivel számára vagyis a családja számára gond,hogy van egy kislányom.

Aztán mégis úgy alakult,hogy összejöttünk.

Annyi de annyi jót tett velem,mindenben nézte,hogy tehetne kedvemre,segített sok dologban ,ügyintézés,költözködés (mindent magától,hogy nekem jó legyen ),kísérgetett ide-oda stb. Az együttléteink fantasztikusak voltak,és ha megöleltem olyan nagyokat sóhajtott és úgy szorított,mintha össze akarna törni. Egyik nap aztán pont a legjobb időszakban mondta,hogy hát ő csak rabolja az időm(vagyis mindig mondta,mert ő nem tud velem együtt élni ,nekem olyan kell ,aki tud ) ekkor volt a szünet,3nappal azután viszont átjött,hozott kajákat ,stb.Még mielőtt valaki azt mondja a szex miatt jött :nem .Pont ez az . Nagyon tetszem neki ezt tudom (mások szerint is szép vagyok ,de soha nem volt önbizalmam,Mindig mosolygok ,vidám vagyok ,ezt is szereti bennem ,meg azt,hogy magas ,vékony ,és mindig mondta ,hogy nem fair,hogy szép vagyok,mert nem tud nekem ellenállni ,pedig kellene) Szóval tényleg minden klappol,hajnalokig beszélgetünk.A szünet óta viszont egy hete mondta :oké,ki kell találnunk valamit . És mi lenne ha együtt élnénk ? En erre nem is reagaltam,azóta viszont ,keres meg átjön,de nem akar például lefeküdni velem (vagyis más miatt jön át és mondja ,hogy megy,aztán nekem kell megölelni stb és persze abból az lesz...tehàt nagyon jó,kíván ,de most nagyon visszavett az érzelmekből.És ha egyik nap mutat valamit ,másik nap a leghidegebb . De tudom nehéz elhinni,az egész sztorit kellene ismerni ,de tudom,hogy szeret,viszont ennek az ellenkezőjét próbàlja bebeszélni magának is és direkt hideg .El akar taszít ami sokszor .Kötetlen kapcsolatban gondolkodtunk,nem kérem én ,hogy vegyen el,nem tudom miért fél ennyire ?Nem adja át magát az érzelmeinek ,nekem meg már így ez nem olyan jó.Viszont elveszíteni nem akarom,annyi sok jót tett velem ,amiért mindig hálás leszek neki ,arra gondoltam ,nem fogok szexet kezdeményezni (amúgy számomra nem az aktus maga kellett sokszor,hanem ,hogy megöleljen stb ...de mivel látom ,hogy ő szenved (mert szenved és minden nap mást mond,ezáltal en is szenvedek )felhagyok az együttlétek kezdeményezésével ,mert ha szeretünk valakit ,akkor nézzük ,hogy neki mi a jó és szabadjára engedjük .Ja plusz info ,jó pasi de önbizalomhianyos,mindig bizonygatta (már az ismerkedési szakaszban ,hogy ő nem elég jó nekem és en túl jó csaj vagyok ,hogy lehetek en vele ?!,tehát a szitu ,mindketten szeretjük egymást mégsem tud ebből kiegyensulyozottsag lenni (mert nekem nem is kapcsolat kellene ,csak az,hogy ami hétfőn A ,az kedden meg szerdán is az .... és depresszióra is hajlamos és felek ,hogy el fogja szúrni az életet .Szeretnem ha ez nem így lenne,mert egy nagyon értékes ember .Hogy tudnám segíteni az útján ? Amit most teszek ,nagyon türelmes vagyok és sosem teszem szóvá ( a szünet óta ) ezt a viselkedést ,csak megölelem ,mellette állok és várok ...csak várok .Szerintetek ez így jó?


2020. márc. 20. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
4 hónapja vagytok együtt és már ennyi a probléma? Hááát...
2020. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom .Mar nem is a kapcsolat miatt kérdeztem ...ez sosem lesz az,hanem hogy hogy tudnék neki segíteni ,mert nagyon megsebzettnek tűnik,olyannak akit sosem öleltek meg a szülei pl ezért sóhajt akkorakat ,meg bújik mint egy kisgyerek.Szeretnem ha boldog lenne és szeretném ebben segíteni .Meg feleséget is kerítenek neki ,de tényleg ,csak hogy boldog legyen .Az faj ,hogy mindketten szeretjük egymást ,de ő ezt már eldöntötte az elején ,hogy ebből nem lehet semmi és ha a szíve el is viszi ,jön az esze ,meg a neveltetese,hogy aaaa,nekem így nem ....
2020. márc. 20. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Feleséget is keresnél Neki csak hogy boldog legyen...ne viccelj már..úgy,hogy szerelmesek vagytok egymásba?!


Üljetek le, beszéljétek át, legyetek teljesen őszinték, mondjátok el ki mit szeretne a másiktól.


Számomra olyan mintha egyikőtök sem tudná mit akar.


Egy kapcsolatban mindenről beszélni kell, a kialakulóban meg főleg. Ennyi idő alatt egyiktek se lép a másik felé és nem tisztázzátok ki mit érez/gondol.


Ha Te szeretnél Vele párkapcsolatot, de nem együtt élőset, vagy nem házasságot, akkor ezt így mondd el. Nem olyan nehéz az, főleg,hogy túl vagytok már szinte mindenen ami egy kapcsolattal jár.


Elmondod amit Te gondolsz és kéred,hogy Ő is mondja el.

Nem olyan bonyolult ez!

2020. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Elképesztően pocsék az írásképed. A bajt tetézi, hogy ez nem valami trollkérdés, hanem még komolyan is gondolod.


Amúgy miért írt rád... Megmondom, de nem leszel boldog. Egyszerűen csak nem tud "hason fekve aludni" jelenleg, és itt jössz a képbe te. Utána majd megint jön a "szünet", mikor egy másik nőt hülyít.

2020. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem olvastam vissza mit irtam,csak ami jott a szivembol... Most pedig azert irok ekezetek nelkul,mert nincs beallitva a magyar nyelv a laptopomon :) Mindezek ellenere remelem sikerul a kerdes lenyegi reszere koncentralni...A kritika masodik reszere reagalva pedig:gyakorta elofordul velem is,hogy csak nevetek masok kiirt kerdeseien es annyira evidens a valasz vagy a teendo sokszor….ha az ember kivulallo,azonban ha szemelyesen erintett sokkal nehezebb tisztan latni.
2020. márc. 20. 12:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha mar itt vagyok arra is rakerdeznek,hogy szerintetek az miert lehet (milyen gyerekkori traumakbol adodoan),hogy mindig az olyan ferfiakhoz vonzodom,akiket meg kell menteni. Mint irtam en pozitiv vagyok,beszedes,elfogado az eddigi 2 komoly kapcsolatom es ez az uj ferfi is negativak,depressziora hajlamosak,mindenki hulye szerintuk….es sosem szokott ugy lenni,hogy en emelem fel oket,inkabb ok huznak vissza. Viszont akkor sem adom fel,amikor kellene,az elso 5 eves kapcsolatomban minden evben szakitani akartam,mig vegul 5 ev utan tudtam….Nem vart gyerek vagyok,anykam szerint tonkre tettem az eletet,apukam meghalt ,amikor 16 voltam.Engem sem olelgettek soha,nem mondtak egy jo szot sem,bennem viszont ez ugy csapodott le,hogy en nagyon tudok olelni,szeretni es mindent megteszek a masikert,az en boldogsagom rovasara is....Ha pszichologust keresnek,milyen terapia,mik azok amivel dolgozni kellene?Folyamatos alarendelt viszonyokat jatszom,kicsit ugy erzem,azt amilyen az anyukammal is volt a kapcsolatom...o is depresszios es negativ,mint a ferfiak az eletemben. De ha tudom,hogy ez rossz nekem es egy vidam,magabiztos,nyitott gondolkodasu ferfit keresek,miert ezt vonzom be? A sajat valaszom,hogy nem hiszem el en sem,hogy jo vagok elegge….
2020. márc. 20. 12:28
 7/7 A kérdező kommentje:
vagyok
2020. márc. 20. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!