Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar már tőlem semmit, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar már tőlem semmit, de féltékenykedik. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Az exbarátomról van szó. Én szeretem még, és elkezdtünk újra beszélni a szakítás után 5 hónappal, közeledni egymáshoz, úgy tűnt minden happy én azt hittem minden a régi mert ő is boldognak tűnt. De mikor szóba hoztam hogy mi van velünk, kijelentette többször is, hogy nem akar tőlem már semmit. Meg is értettem, próbáltam tovább lépni, de bármikor szóba kerül azóta hogy megyek valahova, bulizni megyek vagy valami, akkor féltékenykedik ("Menj csak pasizzál csak", stb), és sértődötten elköszön utána meg nem ír kb 1 napig.


Meséltem már barátnőimnek is, és nem igazán tudjuk megfejteni. (Nekem is van egy olyan másik exem akitől nem akarok már semmit, jóban vagyunk, de már nem zavar egyáltalán ha látom valakivel, sőt hidegen hagy bármit is csinál, eszembe se jutna féltékenykedni.)


Tehát ha nem érez már semmit irántam csak barátságot és meg is beszéltük hogy oké akkor hagyjuk. Akkor mi lehet ez nála? Csak mert magamból kiindulva én is féltékeny vagyok rá, nyilván nekem van rá okom én még szeretem, de elmondása szerint ő már nem...


Bocsi ha kicsit zavaros :D

21/L


(Légyszi olyan válaszokat ne írjatok hogy hagyjátok egymást és nincs értelme hogy beszéltek, stb. Kiskorunk óta ismerjük egymást, elszakadni ígyse-úgyse tudunk :D nem beszélünk napi szinten csak ilyen egészséges szia-hogyvagy szinten.)


2020. márc. 21. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

"és elkezdtünk újra beszélni a szakítás után"


Itt a hiba. Minden ami utána van írva visszavezethető erre a tettre. Elkerülhető lett volna, ha nem állsz neki beszélgetni - ez nagy hiba volt. Ilyenkor tovább kell lépni, még akkor is, ha nem kellemes érzés. De ez így csak bonyolítani fogja az életed.

2020. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kapcsolatomat is tette tönkre olyan férfi, aki nem akar engem, de nem bírta elviselni, hogy más férfivel lásson.

Mondjuk nálunk még vannak érzelmek. De nem kellek neki, semmilyen formában. Ez ilyen férfi kakaskodás, nem kell komolyan venni, csak a versenyszellem.

2020. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!