Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim egyáltalán nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egyáltalán nem akar engem birtokolni, és nem is féltékenykedik rám. Miért?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag bármit csinálhatok, idegen férfiak lakására is felmehetek minden este, gyakorlatilag bárkivel félreléphetek, ő csak az apasági teszthez ragaszkodik foggal-körömmel. Szerintetek?

2016. jún. 29. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő fel van ébredve. Tudja, hogy ha megcsalod, akkor úgyse szeretted, tehát felesleges is volt együtt lennetek. Nem akar birtokolni, mert egészséges az elméje. Legalább is az én nézőpontom szerint. Felőlem is bármit csinálhatnál, megadnám a szabadságot.
2016. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj,hogy találtál egy normális pasit, aki nem önbizalomhiányban szenved, és fél óránként ellenőriz
2016. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az elsővel, tőlem os mehet a pasim amerre akar, tisztáztam a szabályokat, mármint hogy nálam mi a megcsalás...innentől tőle függ, ha kiderül (az ilyen pedig mindig kiderül) puszi pá. Adtól hogy ellenörzöm meg tiltpm ha meg akar csalni meg is fog, akkor minek görcsöljek rajta. Én is betartom az ő szabályait természetesen...
2016. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akár bízik benned, akár nem: nem hajlandó előre, folyamatosan megmérgezni a kapcsolatotokat.


Ez teljesen helyénvaló, szerintem.

2016. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Azért nem akar birtokolni, mert nem egy kisebbségi komplexusos passzív-agresszív barom, és azért nem féltékeny, mert valószínűleg maximálisan bízok benned. Másik lehetőség, hogy nagy ívben lesz-rja mit csinálsz. Mindenesetre annak örüljünk, hogy nem sajátít ki.
2016. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk, a bizalmi kérdést azért eldönti, hogy az apasági teszthez viszont "foggal-körömmel ragaszkodik".


Szóval nem egy buta palimadár a fickó. ;)

2016. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

Jézzzusisten!!!


Szerintem a fickó gondolkodása rettentő szimpatikus.

Ahogy leírták előttem: valszeg megbízik benned, nem akarja előre tönkretenni a kapcsolatát.


VAGY: egyszerűen lesz_rja, hogy mit csinálsz.

*Más gyerekét én sem nevelgetném feltétlen.


26/F

2016. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!