Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a párod legnagyobb "hibája"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párod legnagyobb "hibája", amit nehezen viselsz el? Nők véleménye érdekelne főképp.

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból érdeklődöm lehetőleg lányok/nők írjanak, én is az vagyok. Csak felakarom mérni, hogy azok a dolgok amik a páromban "zavarnak" mennyire minősülnek nagy dolgoknak másokhoz képest.

22L


2020. márc. 24. 18:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Már csak a volt párom, de féltékeny volt, igényelte volna a 0-24-es együttlétet, hívogatott akkor is, ha tudta, hogy dolgom van.
2020. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Sokadszorra kell megkérni, mire elmosogat vagy feltakarít. Nem hibáztatom, mikor 2 naoja halmozódik, nekem sincs kedvem hozzá, de unalmas, hogy ha nem emelem fel a hangom, akkor ott rohad, mert én ugyan nem csinálom meg helyette, őt meg ugyan nem zavarja, amíg van tányér a szekrényben.



Minden másban egy angyal.

2020. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

Könnyen felcseszi magát apróságokon is, ilyenkor meg morog, csapkod, totál idegbajos, és egy ideig ilyen kiváló hangulatban is marad. Nem agresszív különben, 10 éve együtt vagyunk, soha még csak fel se merült, hogy engem vagy a gyerekeket bármilyen módon bántana, de ettől még ez rohadtul idegesít. Próbálja amúgy visszafogni magát, csak néha nem sikerül. Hát, nagyobb baja ne legyen soha senkinek.

32N

2020. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező,ha a párod éjjel jól alszik és még nappal ledől egy órát pihenni, ez nem normális.A gyenge idegrendszerű emberek kívánják az ilyen sok alvást,hogy még nappal is akar aludni.Ha megfogadsz egy tanácsot,soha ne költözz össze vele,hidd el tudom miről beszélek.
2020. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagy dolgot nem tudok mondani, nincs olyan ami nagyon zavarna vagy nagyon nehezen tolerálnám. Kisebb apróságai mindenkinek vannak. Nálunk is a horkolás az egyik befutó. A másik ilyen a mindent túltervezés. Nyilván 10 év alatt csiszolódott már benne annyit, hogy simán kibírható de ki tud akasztani néha amikor a legegyszerűbb dolgot is többször kell átbeszélni. :D Nem okoz amúgy nagy gondot, tudom, hogy azért csinálja, hogy nekem tuti minden tökéletes legyen.

Amiket te leírtál azokat én személy szerint az alváson kívül soha nem tolerálnám, de nem vagyunk egyformák. Olyannal biztos nem lennék együtt aki nem tudja megosztani a problémáit és nem kezel lelki társként akivel ezeket közösen meg lehet oldani, vagy legalább támogatásért fordulni hozzá.

2020. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nehezen mond nemet a főnökének.

Más nem zavar benne.

2020. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt hogy idióta módon bámul meg lányokat! És, hogy nem érti meg hogy a csajokkal levelezés bánt engem!
2020. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!