Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kerdes? Segitenetek?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok,es van egy 28 eves baratom,nagyon de nagyon szeretjuk egymast,es nem tudom,hogy hogyan mondjam el a szuleimnek???Kerlek adjatok tanacsokat
2010. júl. 26. 01:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát én apád helyébe agyonvernélek :D de ez csak az én véleményem de tanácsként azt javasolnám inkább ne mondjátok el szerintem ezen a szülők többsége kiakadna
2010. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
koszonom az oszinte valaszt,meg irjatok,kerlek
2010. júl. 26. 01:22
 3/19 anonim ***** válasza:

detto:)

ugyan már , te se gondoltad komolyan? 1x-2x megfektet azt ennyi. mit vársz? mire 50 éves lesz, te 38, fiatal nő leszel, és neked egy korodbeli pasi kell.....nem egy vén trotty.

meg mit vársz? h hozzámész feleségül? vicc

2010. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem ertesz meg...itt nem hazassagrol van szo,itt most egy kapcsolatrol szol...
2010. júl. 26. 01:25
 5/19 anonim ***** válasza:
Másrészt ő neki lassan már család kell, gyerek kell, feleség kell.. Csak nem anyuka akarsz lenni ilyen fiatalon? lol...
2010. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
es a kapcsolatunk nem "arrol" szol
2010. júl. 26. 01:26
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem-e? Ne beszélj már zöldeket.


Sok puszinak csók a vége. Sok csóknak BA**ÁS a vége.


Ne mond, hogy ez nem így van. Előbb utóbb oda juttok úgy is.

2010. júl. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mekem is kell egy kibaba,olyan edes lenne,es minden nap latnank,es igazan boldogok lennek
2010. júl. 26. 01:30
 9/19 A kérdező kommentje:
csak en hiaba mondom,mert ez valahogy szamotokra nem elhiheto,marpedig az,es sokat bizonyitott mar a majdnem 1 ev soran,hogy mennyire megbizhato,meg,hgy mennyire mellettem all
2010. júl. 26. 01:32
 10/19 anonim ***** válasza:

Gondolkodj már. Miből neveled fel? Nincs állásod, nincs végzettséged. Buta tizenéves vagy, még TE IS gyerek vagy. Szemügyre vetted már egy pelenka árát? Tápszer? Tudod mi pénz ez? Minimálbérből sem lehet felnevelni egy gyereket.


28 évesen nem egy kis tini lányra van szüksége egyik férfinak sem, max. egy olyan valakire, akit megdughat. Hidd el, férfiből vagyok, tudom jól, hogy csak a mézes madzagot húzza előtted. Mond, hogy nincs igazam. De majd ott fogsz állni, gyerekkel a hasadban, egy szaros 6ezer forintos gyerektartással. Gyönyörű és édes lenne, tényleg!


Arról meg nem is beszélve, hogy még a kapcsolatotokat is rejtegetni kell a szülők elől, vajon mit szólnának egy gyerekhez. Normális vagy?

2010. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!