Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számomra olyan furcsa ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra olyan furcsa ez a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok.Egy 30-as pasival van számomra érthetetlen "kapcsolatom".Már sok éve ismerem,egy társaságba járunk.Nálam egy évvel idősebb a felesége és a csaj szó szerint elviselhetetlen,senki nem kedveli.A srác viszont nagyon jó természetű,na és helyes is. :) Szokásává vált egy jó ideje,hogy ha a szórakozóhelyünkön vagyunk,simogat,ölelget,néha a fenékfogdosás is sorra kerül.Ha volt barátom,folyton beszólt neki,látszik rajta,hogy ez bántja.Tisztában vagyok vele,hogy a feleségével sem jó a viszonyuk,de van neki,bár nekem nagyon bejön a pasi.Ezért is vagyok összezavarodva,hogy most hagyjam ezt így továbbra is,talán komolyabban akar velem foglalkozni a közeljövőben,vagy esetleg teljesen vessek véget ennek az érthetetlen állapotnak?
2010. júl. 26. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
a srác és a felesége meghoztak egy döntést, szívük joga. ehhez tartani kell magukat, még ha rossz is nekik. váljanak el, aztán onnantól kezdve szabad a pálya. de ameddid együtt vannak, a srác részéről sem szép dolog, hogy próbálkozik nálad és részedről sem szép dolog, hogy hagyod. én egy időre megszakítanám a kapcsolatot vele. ha tényleg téged akar, akkor mondja ki, váljon el, bármi, csak ne megcsalás legyen a vége. az neki sem jó és neked sem. főleg neked nem, mert mi értelme van néhány menetnek, ha utána úgysem lesztek együtt...?
2010. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy ilyen helyzetbe/kapcsolatba tutira nem mennék bele. először váljanak el, vagy oldják meg. ha elválnak, akkor persze közelednék hozzá, de ha nem akkor én tutira nem lennék a közelébe. én soha nem állnék egy házasság közé akármennyire is rossz az. ne én legyek az, akit aztán lehordanak mindennek. és különben is. majd ők megoldják vagy így vagy úgy. attól, hogy fura a felesége még szeretheti. csak lehet, hogy te is "adod alá a lovat" ezért próbálkozik. hagyd őket, majd alakul. ne legyél te a kis sz..t k..va, aki miatt elválnak. az ilyen férjeket kerüld messzire.
2010. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A srác otthon unja a banánt, a felesége nem elég figyelmes vele, tőled pedig megkapja, amire szüksége van. Akár le is fekhetsz vele, ha neked is jólesik, de többre szerintem ne számíts. A feleségével mégis együtt van, pedig nem kapja meg, amit szeretne. Ha mindezek ellenére veled így viselkedik, nem nehéz kitalálni, hogy mit szeretne. A legegyszerűbb az lenne, ha beszélnél vele erről, de csak ha már tudod, TE mit akarsz.
2010. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, bár sok éve de velem is történt ilyen. Én nem voltam elég erős, nagyon jó volt a pasi és nagyon szerelmes lettem. Röviden: fél év bujkálásos menyország, életem legboldogabb és egyben leggyötrelmesebb időszaka. Szakítás, persze én hagytam ott. 4 év csend, soha nem múló érzelmek. Majd véletlen találkozás, lángolás, még őrültebb szerelem, lebukás, cirkusz, válás. Jelenleg: Boldog házasság vele 8 éve, 2 gyönyörű gyerek. Ez is megtörténhet...
2010. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azzal teljesen egyet értek,hogy ne én legyek az,aki miatt válniuk kelljen.És nem vagyok egy egyéjszakás csaj,szóval sosem megyek bele ilyen kapcsolatokba,ami tudom,nem szól többről.Nem én adom alá a lovat,ő jön mindig utánam.Talán valóban az lesz a leghelyesebb dolog,amit tehetek,hogy elkerülöm,megelőzve így a gondokat. :)
2010. aug. 2. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!