Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm számomra furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm számomra furcsa kijelentést tett vagy csak én reagálom túl a helyzetet?

Figyelt kérdés
A történet az lenne hogy a napokban talákoztam barátnőmmel amiben eddig semmi meglepő nincsen mivel ez szinte mindennapos . A lényeg hogy 4 hónapja vagyunk együtt több mint egy éve jól ismerjük már egymást . Én vagyok neki az első szerelem 18 éves én 19 vagyok . Felhozódott hogy egyes párok 2-3 évekig is nagyon jól megvannak mire ő erre azt mondta hogy jelen pillanatban nem tudja elképzelni hogy ő 2-3 évig együtt legyen valakivel . Ezt most azért mondta mert még nem volt senkije vagy mi lehet az oka ? Mások szerint ne tulajdonítsak ennek jelentőséget mások szerint meg aggasztó lehet . Normális nem bunkó véleményeket vagy esetleg megnyugtató sorokat várok . Az őszinte vélemények érdekelnek ! Bunkók kíméljetek !
2009. nov. 2. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szerintem csak nem tudja elképzelni, hogy valakivel 2-3 évig együtt legyen, de ha jól megvagytok akkor nem azért fogtok szakítani mert már együtt vagytok egy éve és az sok.. :) ha jó a kapcsolat akkor az nagyon sokáig fog tartani :) szerintem ne tulajdoníts neki jelentőséget :)

senki se lát a jövőbe :)

2009. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
én is azt mondtam anno a páromnak, hogy nem tudom elképzelni, hogy valakibe egy évnél tovább szerelmes legyek, mert addigra úgyis megunom... erre tessék... 5éve imádom:-)
2009. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Ezt ugy értelmezd ahogy mondta.

Magyarul: NEM akar már veled lenni.

2009. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) igen jól megvagyunk és annyi előnyünk is van talán hogy előtte 1 évig csak ismerkedtünk nem volt szerelem így tudom mit szeret mit nem a konfliktusok talán elkerülhetőbbek . köszönöm mégegyszer :)
2009. nov. 2. 22:47
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves 3komment író nem értem mit akarsz a válaszoddal kifejteni ! magyarázd meg :)
2009. nov. 2. 22:49
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van a 3. válaszolónak... már lehet lapos a kapcsi, és egy "jelet adott", hogy változtass, ne legyen uncsi a kapcsitok.
2009. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem lapos ez tuti ! azért kössze a választ .
2009. nov. 2. 22:54
 8/18 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Figyelj ez már pedig egyszerű.

Ha valakit tényleg szeretek, és vele akarok lenni, ergo- hosszútávra tervezek, annak véletlenül se mondok ilyet.

Ennyi. -...-

2009. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi ! Igazán szeret ezt már sokszor bizonyította ... de azért tényleg köszi a véleményt ... nem azt mondta hogy velem nem bír elképzelni egy hosszú kapcsolatot hanem általánosságba ez itt a kulcs szerintem . na de most őszintén akinek még nem volt pasija hogy tudja elképzelni milyen 3 év valakivel ? ennyiböl talán nem aggasztó vagy talán mégis ?
2009. nov. 2. 23:00
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Előző vok. Sz.tem de aggasztó.

Nah, és ha nem volt pasija még?Az nem jelent semmit.

Figyelj, én magamból indulok csak ki,de sz.tem normál esetbe nem mond ilyet valaki.(bár lehet negativ vagyok)

És amit mi nők általánosságba mondunk azt majdnem készpénz, csak burkolva -...-

2009. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!