Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élsportoló fiuk! Mennyi időtök van a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Akiknek mindennap van edzése, heti hányszor találkozik vele átlagosan?
2010. júl. 26. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék:D bocsi az offért
2010. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt barátom nem volt élsportoló de minden hétköznap volt edzése, így kb heti egyszer találkoztunk iskolán kívül, tönkre is ment a kapcsolatunk, de persze nem a sportot okolom az egészért.
2010. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én is már nevezhetem magam élsportolónak heti 4 edzés ami 2óra általában,mellette munka,vállakozás,szal kevés,de mivel ő is sportoló,vállakozó ezér teljes az összhang.


22F

2010. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah ez lemaradt heti 1-2 tali van most
2010. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nagyon kevés időm van rá, de szerencsémre legyen mondva, hogy megértő és így elfogad. 20/F


"Hát én is már nevezhetem magam élsportolónak heti 4 edzés ami 2óra általában,mellette munka,vállakozás,szal kevés,de mivel ő is sportoló,vállakozó ezér teljes az összhang.


22F"


Ne is haragudj, de heti 4 edzéssel mi közöd van az élsporthoz? Élsportoló az, aki Európa-bajnokságokon, Világbajnokságokon, Olimpiákon vesz részt. Nem bántani akarlak, de mielőtt hülyeségeket írnál le, gondolkozz el azon, hogy valóban egy sportág magasan kiemelkedő alakjának tartod-e magad, aki az élvonalban van és a legjobbakkal veszi fel a versenyt? ha a fentiek nem jellemzők rád, akkor nem vagy élsportoló. Tényleg bocs, hogy ezt ilyen formában tálaltam, de inkább itt röhögtesd ki magad, mint a való életbe.

2011. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,kicsit rosszul írtam,akkor úgy mondom élsport szinten edzek,igen jogos amit mondtál utolsó,de még lehetek,legalábbis amatőrben egy eléggé komoly szinten,profiba is bár ahhoz más dolgok is kellenek.Úgy értettem,hogy megszállottan végzem az edzéseket,mint egy élsportoló.Meg az agykontroll szerint fogalmazom meg,hogy amit akarok arról jelenben beszélek,mint ha már lennék,nah ezt most bogozzátok ki :D


Mostmár 23F

2011. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!