Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hallgatnátok ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hallgatnátok ilyenkor a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő: van egy lány, akibe szerelmes vagyok, és van egy lány, akit már régóta ismerek, és utálom... a probléma ott kezdődik, hogy Ők állítólag "legjobb barátnők". Ezt viszont máshogy látja az általam utált lány, legalábbis mikor Vele van, Ő a legjobb barátnő, ha mással, akkor megint más... A lényeg, hogy azzal a lánnyal, akit szeretek, nagyon jó barátok vagyunk már lassan egy éve (a másik lány is azóta ismeri). Félek, hogy ha kiéleződnek az ellentétek, akkor ellenem fordítja azt, akit szeretek... Ha Ti lennétek annak a lánynak a helyében, akit szeretek mit tennétek? Mondjuk az a lány akit utálok azt mondja Nektek, hogy "Vagy én, vagy Ő!"... Mit tennétek? Kit választanátok? Megutálnátok emiatt azt, akivel eddig jó barátok voltatok?
2011. jún. 29. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbálj megbarátkozni a csaj legjobb barátnőjével.:)


de am én igen hallgatnék a barátnőmre,mert annál nincs rosszabb ha a legjobb barátnőd és a pasid nem csípik egy mást.:/

meg hát pasi van sok de legjobb barárnő csak 1. :)

2011. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azzal a hárpiával nem tudok megbarátkozni:/

Látom ahogy átveri a barátnőmet is, akivel ne érts félre, nem járunk, barátok vagyunk, de szerintem legjobb barátnőnek lenni nem az, mikor mindenki legjobb barátnő, akivel éppen vagy és lány:/

2011. jún. 29. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:

és a kiszemelted tudja,hogy nem bírjátok egymást??

mert ha igen és még is haverkodik veled akkor nem biztos,hogy érdekli az hogy a "hárpia" mit gondol rólad.:)

2011. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a legjobb barátnője lenne, nem kérne olyat, hogy válasszon. Na meg akkor bármi is lenne támogatná őt.. még ha utál is.
2011. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én voltam már úgy, hogy nagyon nem bírtam a barátom legjobb haverját. Megoldás: a lehető legminimálisabb hármasban eltöltött idő és bájvigyor, szóval szerintem hajrá. :)
2011. jún. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lány, akit szeretek tudja, hogy már 6 éve utáljuk egymást, és sajnos azon is átlátott, mikor a háta mögött beszéltem azzal a lánnyal, akit fentebb hárpiának neveztem, és megegyeztünk, hogy azért, hogy Őt megkíméljük az ellenségeskedésünktől, "kibékülünk". Mikor hárman voltunk, megöleltük egymást, és azt mondtuk, hogy vége az ellentétnek... Csak rájött, hogy mégse. Mondjuk Őt nem zavarja a dolog, leginkább köztünk (általam utált lány-én) van rivalizálás amiatt, hogy senki ne mondjon semmi rosszat a másikról, persze poloskát meg mikrofont nem tudunk egymásra tenni, úgyhogy vannak is emiatt viták.
2011. jún. 30. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos h a szerelmet választanám, mert ha egy barát ilyet kér, az biztos h nem igaz barát. mert ha igaz barátja lenne, akkor igyekezne ugy megoldani a dolgot, h a lány akit szeretsz, a ,,legjobb bnője" ne sérüljön. Ha annyira utáljátok egymást, inkább kibékülne veled, vagy ugy tenne legalább, v egyszerűen elviselne, és nem önző módon választásra kényszerítené. Ha van esze a lánynak akit szeretsz, téged választana;)
2011. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem járunk, de nagyon jó barátok vagyunk. Volt már, hogy összevesztünk valami miatt, 2 hétig nem beszéltünk annyit, de valahogy utána még jobban megszerettük egymást. Nálunk valamiért minden negatív esemény inkább összehoz minket és javítja a barátságunkat:/

De az ellentétekről, amik a másik lánnyal vannak, már több mint fél éve tud...

2011. júl. 1. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!