Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért kérdezget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért kérdezget ilyeneket?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 3 éve vagyunk együtt és időről-időre elkezd sok hülyeséget kérdezni, amiről arra következtetek, hogy nem bízik a kapcsolatunk jövőjében.

Egyre gyakrabban látom rajta, hogy lógatja az orrát, csendes, ilyenkor mindig van valami gondja-baja, mindig rákérdezek, hogy mi a baj és erre azt válaszolja, hogy "semmi". Fél órán belül szoktak jönni a kérdések: "Szeretsz engem?", "Honnan tudjuk, hogy szeretjuk egymást, tudod?", "Ha utánam lenne egy barátnőd, akkor azt jobban szeretnéd?"

"Gondolkoztál már azon, hogy nézz egy másik barátnőt, akit jobban szeretsz?", "Ha lenne másik barátnőd, azzal lehet, hogy hamarabb összeköltöznél?" stb...


Szüleimnél lakok és a barátnőm mindig itt van nálunk, amikor nem dolgozok. Haza küldtem tegnap, hogy legyen otthon a megszigorodott kijárási szabályok miatt, hogy tudjon foglalkozni a kutyájával és segítsen a szüleinek. Ezen megsértődött és elkezdte mondani, hogy nem szereti őt senki (én sem)...

Elterveztem, hogy a haverommal találkozok, megiszunk valamit, dumálunk. Bnőmnek mondtam, hogy menjen haza, másnap d.e. találkozunk. Nagyon féltékeny lett és hisztizett is (ha normális barát lennék, akk nem küldeném haza, hnem ő is jöhetne találkozni a haverommal, meg biztos elmegyünk csajozni, stb...)


Miért kell így viselkednie? Miért kell állandóan ilyen hülyeségeket kérdeznie? Úgy érzem, hogy nem bízik a kapcsolatunkba, se bennem.



2020. márc. 28. 11:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%

Attal arra elég okot hogy azt érezze hogy biztos nem fogod lecserélni...?

Elég 1-2 szo naponta hogy végleg el töröld ezt a bizonytalanságot neki...!

Talan ez olyan nehéz vagy megterhelő?? Mert Akkor valószínű hogy tényleg nem adtad meg neki azt az okot hogy tudja...

2020. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Mindig kap ajándékokat, rendszeresen kap virágot is.

Ha haverommal akarok találkozni egy kicsit, akk jó hogy haza küldöm, 1 estét kibír (nem mellékesen fél éve nem dolgozik és azóta csak rajtam lóg, szóval az elmúlt fél évben most találkoztam először a haverommal, azt gondolom ez belefér-sőt, annak is bele kéne férnie, ha heti 1x akarnék/tudnék találkozni a haverommal)

2020. márc. 28. 14:43
 13/23 A kérdező kommentje:
Soha nem adtam okot a féltékenykedésre.
2020. márc. 28. 14:45
 14/23 anonim ***** válasza:

Bocs de az mióta van ha pl a nod nem dolgozik akkor te nem tallkozhatsz senki mással sem??? 😅😂 max elmentek együtt...

de sokszor nem a virágot meg a kis ajándékok a jok hanem a szavak!

De tisztázzátok a dolgot hogy miert mondja ezt... kérdezd meg tőle te is ugyan ezt... mert ahogy nézem a kommunikáció nem elég jo

2020. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%

Ha haverommal akarok találkozni egy kicsit, akk jó hogy haza küldöm, 1 estét kibír


???


Öregem nem lennék a barátnőd helyében :D PEdig csávó vagyok... bzitos nem mondom ezt a nőmnek hogy pls takarodj már mer átjön haverom, egy estét kibírsz...:D

2020. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

pl. miért nem mentek át a haverodhoz akkor? :D vagy jön át úgy hogy csajod is ott van?:D


Nem csodálom hogy hisztizik, ha ráteszed ezt a prikézsiát, hogy takarodj haza, jön spanom, kibírod...:D:D:D:D:D

2020. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Inkább önmagában nem bízik. Nincs munkája, nincs amivel lekösse magát, ezért az egyetlen kapaszkodó az életében perpill te vagy, akitől vmilyen pozitív visszacsatolást remélhet. Értéktelennek, haszontalannak érzi magát, és ezt kivetíti a kapcsolatotokra.

Keressen munkát, vagy amíg nem talál, addig egy kreatív hobbit, amiben jó és amivel feltöltődhet, mert így idővel ki fog idegelni.

És természetesen találkozhatsz a haveroddal - bár karantén idején nem tanácsos - ebbe nem kéne belekötnie. Amúgy sem kéne ott lennie a csajodnak, amikor haverozol, nem kell állandóan egymás seggében lenni, akkor sem, ha ő éppen nem képes mással lekötni magát. Az ember néha szeretne csak a barátaival lenni, anélkül, hogy a párja ott téblábolna körülöttük, ez nem ördögtől való dolog.

2020. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nekem nem téblábol csajom.. ugyanúgy a haverom is, sőt a legjobb haverom :D ettől még külön is találkozom haverjaimmal, de igazából jobban szeretek itthon, ha csaj is itt van, mindig jó ha van egy nő a társaságban, akkor nem fullad a sörözés bágyadtan magunk elé merengésbe
2020. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

3 éve vagytok együtt...

Külön laktok még mindig...

Ebből se jön le semmi?

Összeköltözès? Eljegyzés? Beszéltetek már a jövőről, vagy csak úgy elvagytok?

2020. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már a jövőről, meg is lett tervezve nagyjából.

Hát bocsi, hogy 22 évesen nincs min. 20millióm egy lakásra... (hitelt meg nem akarok)

2020. márc. 28. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!