Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindig fitt vekony, enyhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig fitt vekony, enyhe izomtonusos csinos voltam de mindig elhagytak egy narancsbörös vagy elhizott vagy szemüveges fogszabalyzosert, akkor most visszavaltozzam?

Figyelt kérdés

Szoval alaovetöen talan géneknek is klszönhetöen de irto könnyen tudom magam "karbantartani".korabban modellkedtem is maszekoknal.


De regota vagyok egyedül idöhiany miatt ujabban munka plusz suli. Kikapcsolodasom sincs parom sem. Igy az utolso helyen van a külsö nalam most. Kicsit felszedtem puhabb vagyok, nehezebb, a modell külsötöl messze.

Nos. Most van egy srac aki ezerrel udvarol, még nem èlem bele magam semmibe, de szeretnék kapcsolatot, es itt jön a nagy kérdés:


Most kezdjem visszahozni a formam miatta, es hogy önmagam tudjak lenni (a mostani énem nem tudom megszokni, igazabol de a sulin stb a hangsuly ahogy irtam nem az edzesen es önmagamon)vagy ugy is "hót"felesleges miközben a sracok mindig ugy is trampli nök utan forogtak mellettem es egy hàjas disznot is jobban szeretnek kesöbb mint engem anno?


Nem is az zavar az exeimben hogy massal vannak hanem ahogy kinez az a masik nö!!!hogy es ö kell a narancsbörös, es nem en.exem fel is hizott a mostani nöjéhez hogy ne nézzenek ki hülyén az utcan egymas mellett.


Szoval most lenne egy srac aki közel akarna kerülni hozzam. Kezdem ugy erezni hogy csak egy srac miatt meg nem fogok egy sulyzot sem.


Vagy total elferdült a vilagkepem es szedjem màr össze magam ha szeretnem hogy legyen baratom?


Csak olyan idegesitö hogy en mindent megteszek hogy tetszem aztan meg felkarolnak egy tramplit.


Ki mit tenne ha rajönne az elet pofonaitol arra, hogy a külseje az utolso altalaban egy kapcsolatban es epp udvarol vki?


2020. márc. 29. 10:10
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%
A belsődön kéne változtatni valamit. Nem vagy elég jó ahhoz, hogy bárkit is megfogj hosszú távra
2020. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
93%

Az exed nem azért hízott el, mert különben hülyén néz ki a nő mellett az utcán, hanem zabál, mert szeret enni.

Ilyen belsővel, amilyennel te rendelkezel, nem csodálom, hogy senki sem maradt meg melletted. A jó külsőd rothadó belsőt takar. Hiába szép az alma kívül, ha belül rohad. Ez pont illik rád.

2020. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

De a parja miatt hizott fel! Ö maga mondta. Attol még hogy ex még "lelkitars" beszelünk ismerjük egymast


Anniyban lehetek gàz amugy kaocsolatban hogy mindig alàrendelem sajnos magam a masiknak. Es kialakul egy hierarchia.mintha en lennék a sracert. Ezen probalok valtoztatni

2020. márc. 29. 10:21
 4/60 A kérdező kommentje:

A mostani sracnak mar igyekszem elöre bemutatni magam.hogy altalaban félek attol hogy ö nem boldog mellettem es lelep stb. Keresem mitöl boldog egy ffi a kapcsolatban stb.


Ezzel màr megint hierarchia lesz tuti. De ez teljesen mas kerdes.

Mivel egyre közelebb akar kerülni ezert most a külsön van a hangsuly. Az most a temam.


Az hogy belsöleg passzolunk e majd az idö hozza meg a közös elmenyek az majd kiforrja magat

2020. márc. 29. 10:24
 5/60 anonim ***** válasza:
55%
Maradj olyannak, amilyen most vagy:).
2020. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Valszeg eleve megfelelesi kenyszerböl edzettem anno mindig is. Ehhez pszichologus sem kell hogy levagjam es ugye rajöttem semmit nem er.


Nem rothado a belsöm ha màr igy itt tartunk. Inkabb aki ilyeneket ir az rothad

2020. márc. 29. 10:27
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

#6


Olvasd vissza a fő kérdésedet. Gyönyörűen degradálod az exeid jelenlegi nőit. Ez lenne a jó belső? Tele van lenéző rosszindulatú megjegyzésekkel. Valószínűleg az exeid is megtapasztalták nálad, ezért választottak olyan nőket, akik külsőleg lehet nem érnek fel a "tökéletes szépségedhez", de belsőleg simán túltesznek rajtad.

2020. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 Noren1989 ***** válasza:
100%
Masszív önértékelési gondjaid vannak, úgy érzem.
2020. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

7 es a külsöröl szol a kerdes eleve!

Van szep meg csunya

Vekony meg köver

Fitt es elhanyagolt


Siman különbségtétel es nem degradalas.

De itt egokat sértek hogy mindenkinek egyböl lila a feje??

2020. márc. 29. 10:40
 10/60 A kérdező kommentje:

8. IGEN az van.


Szoval ugy sem fogadnak el ha fitt vagyok igy meg en nem fogadom el magam. Igazabol sehogyse vagyok jo ha edzek ha nem.


Es szoval a kepben van egy srac.

Most mit csinaljak?

2020. márc. 29. 10:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!