Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem fura, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura, hogy egy ilyen fiatal és csinos lány mint Rácz Zsófia egy olyan boomer párt targja, mint a fidesz? Ti járnátok vele ennek ellenére?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
legalább valszeg konzetvatív, és nem néger dákóra csorog a nyála mint minden második magyar ringyonak
2020. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

biztos vagyok benne, hogy neki ez csak karrier neki

ha épp az mszp lenne hatalmon, akkor velük smúzolna

2020. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

"Ti járnátok vele ennek ellenére?" - eszemben sem lenne... és nem azért, mert fideszes, hanem azért, mert szélsőségesen karrierista meg USA-fan. Ez a kettő nálam abszolút kizáró ok.

(egyébként meg az inkább a FIDESZ hülyesége, hogy egy olyan emberrel akarják növelni a támogatottságukat a fiatalság körében, aki

1, minimum megosztó személyiség

2, kicsit se hasonlit az ÁTLAG magyar fiatalhoz)

2020. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
kb ő lehet minden pasi álma. szép, csinos, okos
2020. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

#4, bocsi, de nekem a párom az álmom, aki szintén szép, csinos, okos, de emellett még nem pártcsinovnyik, nem elitista, nem szélsőségesen karrierista, és az USA politikába se szerelmes:)

Szóval nem, nem cserélném le Zsófiára:)

2020. jan. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne fura? Mindig voltak "napraforgó" emberek, mindkét nem képviselői közt.

Szerinted a két szép szeméért akarták kinevezni a posztjára, diploma nélkül-jogszabály előírja, hogy ahhoz jogi diploma kell, lehet utána járni-? Ne szédíts!


Ha férfi lennék, az ilyenhez én bottal nem nyúlnék, ki tudja, kihez dörgölőzött a sikerért.

2020. jan. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
65%
Tekinttel a kinevezésére, valószínűleg ezek a boomerek farkalják, szóval foglalt, úgyhogy nem járnék vele.
2020. jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fura, nekem az ilyen korosztályú ismerőseim között többen is olyan mértékben fidesz fanok, hogy egy nyugger kiskutyafsza hozzájuk képest.
2020. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!