Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátommal összetalálkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátommal összetalálkoztam, mondta több lánnyal beszél egyszerre, megakar állapodni valakivel, de velem nem. Aki több lánnyal beszél egyszerre az hogy tud megállapodni egy mellett? És miért mondta velem már nem, mi nem vagyunk már együtt.

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Csak "beléd rúgott" egyet. Elsőként közölte, hogy van több lehetősége is. Utána tudatosította benned, hogy bárkit többre tart nálad.
2020. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Kit érdekel, miért mondta? nem vagytok együtt, és szerintem örülj, hogy így van. Csak hajtsa szorgalmasan azt marha sok potenciális jelöltet, akik közül koránt sem biztos, hogy bárkit komolyan érdekel. Felnőtt emberek nem "beszélgetnek többekkel is", hanem arra koncentrálnak, aki valóban érdekli őket. Nagyon kétségbe lehet esve...
2020. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

jajj tündérem ébredj már fel..


Te még mindig abban reménykedtél, hogy végül nálad köt ki.


Lépj már túl rajta. Ha túl lennél rajta akkor ezt az egészet, és őt magasról lesz**arnád-

2020. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak volt a pasid. Mit számít mit akar?
2020. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es bár így lenne. Azt tapasztalom férfiként,hogy minden 2. Szingli és 10. Kapcsolatban lévő lány fent van társkereső oldalon,ahol napi több pasi próbálkozik be náluk,egy sokszor én voltam. Amikor ismerkedés közben elfelejt sok fontosabb adatot vagy összekever mással az gáz....tehát több emberrel beszélget.
2021. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!