Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit választanátok? Pénzt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok? Pénzt, hitelek meg minden kifizetetlen dolog mielőbbi elrendezését vagy a barátotokat, aki mellett megromlott anyagi helyzetetek és idegrendszeretek ez által, de közben tök jól megvagytok együtt?

Figyelt kérdés
Hasonlóan gondolkodunk, jól meglennénk,ha az anyagiak rendben lennének. Ez miatt sok lett a balhé. Nem szándékosan, de ő elrontott dolgokat és az lett a vége,hogy nincs albérletünk. Elvállaltam máshol munkát, jó messze,ami jól fizet, de ő azt akarja,hogy menjek vissza a másik városba. Ott csak negyed ennyit keresnék és nem tudnám soha kifizetni azt, amit együtt rontottunk el. Idegroncs lettem, utáltam felkelni már. Mi legyen?
2013. szept. 20. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Párod nem dolgozik?
2013. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A barátod abba sem menne bele, hogy veled költözik oda az új városba?
2013. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ott drága az albérlet, én meg ingyen lakom ott.Dolgozik. Először elveszítette a munkáját, aztán az otthoni munka is megállt, amh miatt lett hitel felvéve. Közben otthagytam én is a munkát,mert rábeszélt, hogy nem nekem való, pedig pár éve ott voltam. Most van munkája, de nem tetszik neki. Mondta,hogy miattam csinálja még mindig, és azt várja,hogy vállaljak x.art én is a környéken. Akkor nem mostanában jutunk előre,ki a x.arból. Én kikészültem már, mert soha nem volt ennyire rossz az anyagi helyzetem. Mit tegyek?
2013. szept. 20. 21:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megértetni, hogy az új munkahelyen hamarabb keresnél meg annyit, hogy ki tudjatok mászni a gödörből, míg ha maradnál ugyanabban a városban, egy szar munkával, akkor cseberből vederbe esnél, és az égvilágon semmi nem változna soha. Kérdezd meg tőle, hogy konkrétan mi a célja kettőtökkel. Egész életetekben csődtömegként élni, adósságokat halmozni, vagy egy kis ideig most elviselni a távolságot, de aztán boldogan élni.
2013. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom,hogy egyedül előrébb jutok, nem visszafelé, de most hagyjam el ezért?
2013. szept. 20. 21:50
 6/17 anonim ***** válasza:

igen hagyd el!

Magaddal foglalkozz, ne mással

2013. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Most meg azt mondta,hogy nekem a pénz fontosabb, mint ő. Ha nem megyek vissza végleg,akkor felejtsem el. Szerinte pár nap alatt találunk nekem munkát. De max gyárit,amit nem szeretnék. Szerinte más is van biztos, de nem hiszem,mert hónapok alatt nem találtam semmit.
2013. szept. 26. 08:26
 8/17 A kérdező kommentje:
Hiányzok neki, mert sokáig együtt laktunk. az anyjánál kellene lakni egy darabig, ott meg idegroncs lennék, mert 6 éve senki nem szólt bele, mit csináljak, ő meg nagyon olyan. Jó szándékú, de idegesítő. 1 nap is sok. Szerintem minimum 1 hónapig még ott kellene laknunk, amíg nincs pénz
2013. szept. 26. 08:33
 9/17 A kérdező kommentje:
Hiányzok neki, mert sokáig együtt laktunk. az anyjánál kellene lakni egy darabig, ott meg idegroncs lennék, mert 6 éve senki nem szólt bele, mit csináljak, ő meg nagyon olyan. Jó szándékú, de idegesítő. 1 nap is sok. Szerintem minimum 1 hónapig még ott kellene laknunk, amíg nincs pénz a
2013. szept. 26. 08:33
 10/17 A kérdező kommentje:

Albérletre. Onnan meg bejárni valahova dolgozni, elég nehéz, mert busz se megy arra nagyon.

Ő meg otthagyta a munkahelyét. Azt mondta,hogy ha nem megyek vissza, elvállal egy olyat,hogy ott kell aludnia a szálláson.

2013. szept. 26. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!