Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nök a velük bunkózó férfiaknak adják oda magukat, még a rendeseket meg barátzónába helyezik?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 15:26
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
15%
#10 namost ezt honnan veszed??
2020. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Vannak nők (emberek), akik tényleg a velük kegyetlen és bunkó emberhez vonzódnak, ennek az oka több is lehet, de én nem próbálom meg kideríteni, az a terapeutájuk dolga.

Alapvetően viszont nem hinném, hogy sok nőnek bizsergeti az alsó felét az, ha egy férfi gyökér velük.

És most ne keverjük a csibészes humort és a határozott incselkedést azzal, hogy valaki kifejezetten bunkó és primitív. A barátzónás csávók csak utalgatnak és baráti kiruccanások során várják, hogy a nő vegye a lapot, miközben az általad bunkónak tartott, ám céltudatos csávok straight up elhívják randira.

És a nők az utóbbit jobban szeretik.

2020. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
72%
Mert a "rendes" pasik 90%-a nem rendes, hanem lúzer, és "bunkóknál" is százszor rosszabb lenne, ha megtehetné vagy megmerné tenni.
2020. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%

"És most ne keverjük a csibészes humort és a határozott incselkedést azzal, hogy valaki kifejezetten bunkó és primitív. "


De, pedig összekeverik itt.

2020. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem attól is függ, mit tekintesz "bunkózásnak", hogy ki követi el veled szemben.


Pl. ha egy atomjó pasi, aki bejön a csajnak, mond valami csipkelődőset, azt humornak veszik a nők, de ha a pattanásos, izzadságszagú Bélácska hörgi a fülükbe, azt bunkóságnak.


De nálunk, férfiaknál sem más a helyzet. Ha egy atomjó bige hisztizik, hajlamosak vagyunk "temperamentumosnak" vagy "kis vadócnak" nevezni, ha egy szekrénynagyságú Brünhilda teszi ugyanezt, az már bunkó liba lesz a szemünkben.

2020. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Rockarc ***** válasza:
71%

Kerdezo. Hetero nok nem fognak noies ferfiakhoz vonzodni. Baratnonek jo lennel nekik, de azt meg te viseled rosszul, azaz egesz jol viseled, csak panaszkodsz miatta. Ennyi.


44F

2020. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
73%

Ha én rendes férfit barátzónába tettem, az nem azért volt, mert rendes volt, hanem azért, mert nem vonzódtam hozzá.

De olyan férfiból több volt, aki azért került oda, mert azt hittem, hogy rendes, de nem vonzódom hozzá, viszont később kiderült, hogy valójában undorító a személyisége.

A gyengébb külsejű, visszahúzódó pasik között eddigi tapasztalataim szerint hemzsegtek a nőket lenéző, világra sértődött kis szerencsétlenek, akiknél még egy flegma, de vonzó pasival való szexkapcsolat is jobb választás. Soha az életben nem álltam volna le velük. A legtöbbnek szigorú elképzelései voltak, hogy milyen lehet egy nő, mi az, ami nem nőies, milyen ártalmatlan dologra kell épp fújjogni (pl. smink, csinos, szexi öltözködés, előző kapcsolatok, karrierépítés, sikerre törekvés, önálló gondolkodás).

Tehát a válasz: A legtöbb "rendes" pasi nem rendes, hanem rosszindulatú f.éreg, csak épp olyan gyáva, hogy elsőre nem is mutatja meg magát, hanem adja a csicska papucsot (lehet, hogy kapcsolatban is adná, és a nagy nőalázó üzemmódban is csak a szája nagy), és mellé még nem is vonzó. Ha tényleg rendes, akkor pedig azért kerül a barátzónába, mert szintén nem vonzó. Tehát ez a válasz.


Ha egy nő talál olyan férfit, aki rendes ÉS még vonzó is, akkor össze fog vele jönni, ha egészséges lelkületű nőről van szó.

Nekem is egy rendes, csendes, introvertált, de kiemelkedően okos, humoros férfi a párom, aki ráadásul még iszonyú helyes is számomra.

2020. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
20%
#18 kamu
2020. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
15%
Mit kell ezt tutúl bonyolítani? Az kell hogy "olyan" kisugárzás kell a rendes srácoknak is, és le van a gond.
2020. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
77%
"Kamu"? Sajnálom, hogy hihetetlen, és azért pedig csak sajnállak, hogy te vszeg soha az életben nem tudnál olyan intelligens, életrevaló és mellé jó külsejű lenni, mint a párom pl., és mindig vagy ilyen férfiakat, vagy pedig nálad szexuálisan vonzóbb bunkókat fognak választani a nők. :) De abban az illúzióban szerintem ne élj, hogy te jó választás lennél, elég sokat fel mernék tenni rá, hogy az a kategória vagy, amit az előző válaszomban írtam le.
2020. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!