Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj minden nőnek eljátszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj minden nőnek eljátszani, hogy ő Alice, és éppen Csodaországba csöppent?

Figyelt kérdés

Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy a nők mennyire képtelenek megérteni a férfi gondolkodást, és folyamatosan megy a jajveszékelés.


Ők tudják a legjobban, hogy a nemek különbözőek, mégis minden alkalommal eljátszák a meglepett kislányt, aki valamilyen hihetetlen dolgot látott, aztán megy a durci.


Ez még 12-13 évesen elmegy, de 20-30 éves nagy lovaknál már egy kicsit gáznak tartom. Teszek a női érzelemvilágra, fel kellene nőni.


2020. ápr. 1. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Érdekelne mit szívtál föl🙄
2020. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Az még hagyján, manapság már a legtöbb negyvenes csaj is ilyen szinten van 😂 Nem értem egyébként én se, hogy miért kell így viselkedni, nameg azt se tudom, hogy hogy nem unják meg...
2020. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Engem a barátom Alice-nek becéz, de csak mert szeretem a könyvet és szeretek teázni, még véletlenül se a te gondolkodásod nyomán.

Ez is függ attól, hogy miről van szó. Különböznek a nemek, persze, de senki nem gondolatolvasó. A kérdésedet milyen dolog ihlette?

Egyébként ahogyan nem minden nő gondolkodik egyformán, úgy minden férfi sem, így ha nem ismeritek elég jól egymást, akkor nem meglepő, ha valami nem egyértelmű.

21/L + 22/F

2020. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Én se értem miért jó ez nekik...
2020. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

Na, ide vezetette a Csernus-szint, meg a barom reklámok ("Mert megérdemled") és legfőképp a feminizmus, ami nagyon ocsmány betegség. A fenenagy öntudat keveredik egy mindig instabil érzelmi világgal, és kész is a macskásszingliség, amire még büszkék is.


FÉRFI 41

2020. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Nincs "férfi" meg "női" gondolkodás. Van az értelmes ember meg a semmirevaló szar. Nemtől függetlenül.

Az, hogy valaki személy szerint ösztönlény és azért azt gondolja minden férfinak a friss pna kell nem "férfi gondolkodás". Attól, hogy valaki deviáns még rengeteg értelmes ember van aki normálisan gondolkozik. Nem értem miért hiszik itt néhányan, hogy mindenki hülye csak ő a gőzmozdony. Teljesen tökéletesen értjük a "férfi gondolkodást". De ennek köze nincsen ahhoz amit itt néhány incel kisfiú 0-24-ben fúj, hogy dehát a férfiak ilyenek. Nem ilyenek. Te vagy ilyen elcseszett.

2020. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én világom mint a játék, Alice:madness returns.

Ennyit tudok hozzáfűzni ehhez az értelmetlen maszlaghoz.

2020. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Lehet én vagyok alulművelt de egyrészt igenis mindenki megérdemel egy olyan társat aki érti öt érzelmileg és foglalkozik vele. Mert ha attól az adott nő akivel össze sikerült veszed Alice lesz hogy te paraszt vagy akkor te mi leszel (vagy vonatkoztassunk el tőled és az a férfi ki lesz) aki meg értetlenül áll mikor a nőnek "fáj a feje"? Mert lehet hogy a férfiaknak (amúgy nem a nemen múlik) kevésbé kell a lelki része egy kapcsolatnak de ha leszarod a párod igényeit ne lepődj meg ha ő is így tesz.

Lehet szidni a feminizmust de az semmit nem változtatott az igényeken. Olvass el egy szerelmes regényt a feminizmus előttről hallgasd meg a népdalokat és meglátod hogy az érzelem mindig fontos volt és a "régi szép időkben" is volt megcsalás. Ha emellé olvasol egy keveset a régi házasodási szokásokról rájössz hogy az anyagi háttér is fontos volt már akkor is. És ha ezt mind megtetted nem írsz olyan fszságot hogy a feminizmus hibája ami van.

A feminizmus annyiban "hibás" hogy kiemelte a nőket az állati vagy rabszolga sorból. Már ki lehet mondani amit akkoriban a párnájába sírt el a nő. Már nem kell háziasszonynak lenni ha nem akarsz és nem kell mindenáron kapcsolat. Lehetsz szabad lehet munkád lehet karriered és az lesz a párod akkor és pont addig akire vágysz.

Ha tényleg annyira szupi volt szerinted a patriarhális rendszer akkor te (nem tudom hányadik hozzászóló) tényleg semmit nem akarsz az érzelmi részéből egy kapcsolatnak csak egy ingyen takarítónőt akit meg lehet bacni (ha akarja ha nem mert akkoriban így ment) és ha úgy van fel lehet csinálni mert esélye sincs ellenállni hisz se a szokások se a törvény nem áll mellette és életképtelen egyedül mert nincs keresete. Tiszta happy end nem?

Mindig elgondolkodtató itt olvasgatni. Valahol remélem hogy ezek csak lázító kérdések és válaszok vagy csak a hirtelen harag szülte őket mert különben nem tudom mennyire lehet szörnyű az élet számotokra. Ha valaki érzelmileg sivár vagy ennyire sérült az szomorú.

2020. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi bajod van?
2020. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"A feminizmus annyiban "hibás" hogy kiemelte a nőket az állati vagy rabszolga sorból."


Ezzel nincs semmi baj. Azzal, hogy a nők jogokat kaptak, és építhetnek karriert, a férfiak is jobban jártak, mert egy családban így fele annyit kell dolgozni, mivel a feleségnek is van keresete.


Én a magam részeről hajlandó is lennék támogatni a feminizmust, csak sajnos azt látom, hogy ezt a mozgalmat bizonyos önző természetű, ambiciokkal rendelkező nők arra használják, hogy az egyenlőség alatt előnyöket szerezzenek. Akármennyi feminista cikket olvasok, mindegyikből az sugárzik, hogy a feministák hatalomra törnek.

2020. ápr. 1. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!