Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ismeri a Mátrixot És az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ismeri a Mátrixot És az alice csodaországban segítsen kérlek titeket! (tudom rossz téma) (? )

Figyelt kérdés

Irodalom házihoz kellene segítség.Tudom rossz témában de ezt olvassák a legtöbben! Holnapra kellene és egyik filmet se láttam.


A kérdésem a Mátrixhoz kapcsolódik. Hogyan kapcsolható a filmhez Alice története???


2011. okt. 4. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem játszódik a jelenben.
2011. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm....válaszok még esetleg?
2011. okt. 4. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Alice is és Neo is annak a világnak a megmentője amelyikbe csöppent.
2011. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő két külön világot egyesít, vagy legalábbis kapcsol össze, és mindkettőnél felvethető (és fel is vetül) a kérdés, hogy most akkor melyik is az igazi. A fehér nyulat pedig akár Morpheusszal is párhuzamba lehetne állítani. :D


De egyébként Gugli és Wiki a barátod, keresgélj egy kicsit, és sokkal többet tudhatsz meg, mint amit itt bárki megírhatna neked.

2011. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát Neo volt a főszereplő....aki az elején gyenge volt és igazából szart se konyított semmihez...aztán jött a kapszula.

De viszont Alice is 1 gyenge kislány, de végül nagy tetteket hajt végre.


hogy mi a közös bennük????

szerintem az, hogy barátok nélkül egyik se jutott volna el a békéhez.

2011. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én sajnos csak az Alice csodaországban-t láttam a Kalapos/Johnny Depp miatt. Ha ebben bővebben kellene segíteni tudnék,de így nem:(
2011. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kövesd a fehér nyulat...
2015. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!