Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el az emberek, hogy több 10-20-30 évig hűséges tudjon maradni a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 19:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Attól, aki velem akar kezdeni, elvárom, mert én is monogám vagyok, és nem csalnék meg senkit.
2020. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Hát mert ilyen a természetünk, a társadalmi, otthonról hozott átlag morál, belénk nevelt értékek, figyelem-, megbeszülés féltés, önbizalomhiány, biztonságra való törekvés. Illetve akkor ne ígértje a másik, hogy hűséges lesz... mondja, hogy ő márpedig évente, pár évente, 10 év múlva megfog csalni. Kiváncsi lennék, ki jönne össze vele. Akinek ez jó, vagy akkor épp jónak tartja, aztán majd lehet dobbant, mert ő is csak szórakozott. Ha olyan nézeteket hangoztat valaki -illetve nem fejti ki az ellenkezőjét-, ami miatt elhiszik az átlagos monogám hozzáállást tőle, utána azt fogják elvárni tőle kapcsolatban.
2020. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
10-es nagyon jol mondja! Erzelmi oldalrol azert nem kozelitem meg a kerdest, mert reszlehajlo lenne. Ez viszont sziklaszilard erv a monogamia, de legalabbis a felelos szexualis elet mellett.
2020. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
Mert felénk ez a szokás és a legtöbb ember birtoklásmániás.
2020. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
Mert pl. megfogadták 10-20-30 éve?
2020. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem is értem ezeket a kérdéseket. Ha nem akarsz/tudsz monogám lenni keress olyat aki nyitott kapcsolatot akar vagy tarts fenn szex alapú kapcsolatokat.

Én elvárom hogy monogám legyen aki velem van mindegy hogy 1 5 15 vagy 30 évet vagyunk együtt. Azért várom el mert én is hűséges vagyok és már az elején tisztázva vannak a játék szabályok. Ha valaki nem tudja betartani ne szálljon be a játékba. Ez olyan alap amit már az ovisok is értenek.

2020. ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%

Olyan kiábrándító... Akik benyögték az ideális választ, azokat felpontozták, akik meg normális választ írtak, azokat le. Csak úgy mellékesen, az emberek fele félrelép és valamiért mindenki pont magát érzi a nem-félrelépő félben. Ezen az oldalon meg főleg...

Kíváncsiságból: Hányan voltatok 30 éves kapcsolatban? Ja, hogy az nem ment, ezért a válaszotok is teljesen használhatatlan.

2020. ápr. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Mert jobb 30 évig csalni a másikat mint 5 év után kilépni mert nem működik?

Csak mert ha annak a válasza nem számít aki még nem csalt (mert van gerince és kilép mielőtt ez bekövetkezne) amennyiben nem volt még 30 évig együtt valakivel ellenben annak a válaszával aki csal ha kell ha nem akkor az kb ezt jelenti.

2020. ápr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem várja el, csak az emberek egy része nem érti, hogy mi értelme megjátszani a kapcsolatosdit annak, aki szeretne fűvel-fával kefélni.
2020. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En azert nem ertem miert lettem lepontozva, mert az nem velemeny, hogy kisebb az eselye a szexualis uton terjedo betegsegek terjesztesenek egy monogam kapcsolatban, hanem teny.
2020. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!