Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek elfogadható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható egy több éve tartó párkapcsolatban - ahol már másfél évet együtt is éltünk - hogy velem szeretne maradni, de fenntartva a különélést? Hetente 3-4 napot vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Akkor teljesen a saját szokásai szerint tud élni és ez is kell neki. Ugyanakkor ragaszkodik hozzám. Mindketten elváltak vagyunk már, szóval érett felnőttek vagyunk. Ja és nem nőzik, mielőtt ez felvetődne. Ezt tudom. Negyvenesek vagyunk, de azért őszintén, nem tudom így szeretném-e leélni az életemet...Bár nekem is van külön program igényem, de én ezt a társam mellett is meg tudnám valósítani.

#de mégis együtt?
2019. márc. 12. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,elfogadhatò.De ha Neked nem megy,vagy mások az igényeid,akkor el kellene gondolkodnod,hogy valóban összeilletek-e.
2019. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából abból a szempontból gondolkodtat el, hogy ezt azt jelenti, ennyire nem tudja mellettem megélni a szabadságát? Bár nagyon zárkózott természetű, lehet hogy összefügg az ezzel az életmód igényével, mármint hogy mindenképp kell neki egyedüli idő is.
2019. márc. 12. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 4x felett jöttünk össze, számunkra ez elképzelhetetlen. Alig vártuk, hogy összeköltözhessünk!Viszont pl a tesóm 4x felett van, ő se tud 24/24 együttelni vkivel. Emberfüggő.
2019. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
"másfél évet együtt is éltünk - hogy velem szeretne maradni, de fenntartva a különélést" Fenntartva? Akkor együtt éltetek másfél évig vagy nem???
2019. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Együtt éltünk másfél évet, de akkor felmerült párkapcsolati probléma miatt külön költöztünk egy éve. De úgy alakult hogy mégis együtt maradtunk, nem tudtunk elszakadni. És most pedig így érzi, hogy így jobb lenne. Ugyanakkor szeretne velem párkapcsolatban maradni, csak nem együtt lakva.
2019. márc. 12. 11:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen megmondta, mit szeretne.

Itt már csak az a a kérdés, hogy ezt te elfogadod-e.

Ja: és szívből. Nem hányhatod évek múlva SEM a szemére, hogy ezt te mégsem fogadtad el.

2019. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez lenne az ideális felállás, nem tudnék jobb rendszert elképzelni. A ti kapcsolatotokba viszont az fér bele, ami nektek kettőtöknek normális, ha neked ennél többre van igényed, akkor döntened kell, hogy akarsz-e így élni vagy sem. Arra ne várj, hogy majd idővel valami csoda folytán meggondolja magát.
2019. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én is nagyon introvert vagyok. Együtt élek a párommal. De megörülnék, ha egész nap egymás nyakán lennénk. Nekem is kell napi 1-2 óra, amikor csak magam lehetek.


Beszélgessetek el arról, hogy őt mi zavar konkrétan, és ha együtt laknátok, akkor mi lenne a megfelelő opció, hogy tudná elképzelni a kapcsolatotokat ami neki is jó és neked is.


Én pl. azért szeretek egyedül lenni és szinte megkönnyebbülök ilyenkor elememben vagyok, mert gyerekkoromban mindig békén hagytak otthon. Amikor hívattak vagy előttük csináltam valamit akkor kritizáltak vagy bajban voltam. pl. fel kellett hangosan olvasnom az Egri Csillagokat, ez olyan ami nekem büntetés volt és negatív élmény, és a családom szeme előtt voltam. Így ösztönösen kell a bezártság, vagy elkülönülés, amikor nem érzem azt, hogy minden mozdulatom kritikát fog kiváltani. Nem a párommal van bajom. Nem is ő tehet róla. De kell a külön idő. És meg tudjuk oldani.

2019. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ami még furcsa, hogy ilyenkor szinte teljesen eltűnik, van hogy telefon se, sms se...aztán meg ugyanúgy folytatjuk mikor találkozunk. Lehet hogy ez így szokás ebben az élethelyzetben, csak nekem kell megszokni...
2019. márc. 12. 12:38
 10/14 anonim ***** válasza:
40 év fölött ilyen simán előfordulhat férfiaknál.
2019. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!