Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagytok féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok féltékenyek egy párkapcsolatban / házasságban?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy a flört még megengedett? Vagy a barátkozás, ismerkedés? Esetleg csak a figyelés, nézés? Vagy még az sem? Kinél mit lehet? Mi zavar és mi nem? Mi megengedett és mi nem? És elvárjátok, hogy elmondjon mindent? Esetleg apró titkok maradhatnak?
2010. júl. 27. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem voltam eléggé az. Utólag derült ki, hogy 17 év után megcsalt a feleségem.
2010. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fér bele semmi olyan, ami új párkapcsolat kezdeményezésére irányul, de belefér olyan, ami nek nem ez a célja.

Tehát ami nem ilyen jellegű, az igen (pl. baráti beszélgetés, nézés, de akár még egy szexmasszázs is belefér), de flört, vagy csók már semmiképpen sem. Mindez persze független a nemtől.

2010. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én egyszerűen semennyire. Most derült ki, hogy lett volna okom rá... két pasival ment el a barátnőm... mindegy.
2010. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam még azért a flört elmegy de nemjószemmel nézem hogy ott áll melettem barátnőm és másokkal flörtöl:P Hát én megbízok benne még nem adott rá okot hogy nebízzak benne kérdés nélkül is elmond mindent. Multkor csak néztem őt és hallgatam erre elkezdi nah jó mondom és elmondta részletesen a napját:D Felőlem leheten titkai csak a lényeg hogy megbízható legn és ne csaljon meg eddig mind a 2ő megvan....
2010. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én rendkívül féltékeny típus vagyok ami a párom szerint nem jó. :) Szerintem sem ... De nehéz magamban leküzdeni a féltékenységet. Sajnos a szüleim házassága azért ment tönkre mert édesapámnak volt más nő is az életében ( Két alkalommal is.) Én rengeteg veszekedést, sírást hallgattam és néztem végig és nagyon rossz érzés volt ... Soha nem szeretném azt átélni amit Édesanyám átélt. Ráadásul a volt barátom megcsalt engem ... Igaz, hogy akkor még jóval fiatalabb voltam viszont nagyon szerelmes és fájt amit tett. Ezek miatt szinte lehetetlen számomra, hogy 100%ig megbízzak a férfiakban ... Korábban még azért is hisztiztem ha a párom megnézett más lányokat, képes voltam akár 1 óráig is duzzogni emiatt mert rettegek attól, hogy esetleg a mostani párom is megcsal majd egyszer. Mára már sikerül fékeznem magam. Ha néha-néha meg is néz egy másik lányt már nem szólok, próbálok magabiztos és higgadt maradni az oldalán. Én úgy gondolom az ismerkedésről, hogy ha itt vagyok Neki én akkor ne ismerkedjen más lányokkal bár ennek ellenére Ő nekem a kapcsolatunk elején nem tiltotta meg, hogy chateljek más fiúkkal viszont ha észrevette, hogy akár egy is közeledni akar felém akkor megkért rá, hogy ne beszéljek vele többet. Szóval a lénye, hogy én ha tehetném még a nézést sem engedném meg de nyílván ha minden egyes pillantásáért a földbe döngölném nem maradnánk túl sokáig együtt ... Pórbálom magam minél inkább visszfogni és amíg nem jogos a letolás addig nem is kezdek bele. :) És azt sem viselném túl jól ha a jelenlétemben más lányokkal flörtölne ... nekem az elég megalázó lenne. szval minden olyan dolog tabu nálam ami már elindítana valamit két ember között. :) Ha egyszerűen szeretném megfogalmazni. (L/19)
2010. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Betssyke ***** válasza:
Hát a nézés az szerintem akkor gáz ha ott a párod melletted. Nekem az nagyon kellemetlen mikor a párom mellettem nézegeti a nőket,egyszerűen tök égő,főleg ha a szembejövőt esetleg ismered is. Én azt mondtam a páromnak nézze a csajokat ha én nem látom,addig nem fáj. A flört meg csók meg hasonló dolgok számomra nem fér bele egy kapcsolatban. Én sem flörtölgetek,minek nem másnak akarok bejönni. Ezeket az csinálja aki még fiatal vagy nem komoly egy kapcsolat!
2010. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!