Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban/párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban/párkapcsolatban élő magányos nők/anyák mit tesztek hogy ne legyetek magányosak? A problémám bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem velem pl egyáltalán nem foglalkozik. Dolgozik, sosincs itthon. Jelenleg ott tart hogy szerdán lesz 1 hónapja hogy elment,és azóta csak 3 órát láttam. De nem is hív fel, semmi sms, semmi. Ha itthon van, akkor sem foglalkozik velem és a gyerekekkel sem.Szex 4 havonta. 29 éves vagyok, mások szerint szép és csinos. Van két gyermekünk. Lelkileg nagyon meg vagyok törve, mert nem foglalkozik velünk egyáltalán. Néha ugye jó lenne 1 sms, vagy egy email. vagy egy telefonhívás. Ez a munka Neki "kötetlen" mert vállalkozó, tehát akkor jönne haza, amikor akar. Szóval eléggé rossz egyedül. És ez így megy hónapok óta. Nem is érezteti azt, hogy szeret. Persze biztos szeret, csak nem tudom mit tegyek. És mindamellett hogy hónapok óta van ez így, emellett már 2 éve van az, hogy kevés a szex.
2011. júl. 17. 20:45
1 2
 1/15 FAKhelper ***** válasza:
És ugye ebben az esetben szoktak lenni a megcsalások mind2 fél részéről... Hát sajna amíg nem tudja meg, h mit veszíthet, nem is fog gondolkodni rajta és amíg nem lépsz, nem fog ő sem tenni semmit. Itt már komoly beszélgetés és ha ez sem használ, tettek kellenek.
2011. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hát neked kevés ő be gyűjti máshol

vágd pofán háromszor négyszer / perc :)

19F

2011. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem lenne alkalmam pofán vágni, mert haza sem jön. Pénzt ad rendesen, anyagi gondjaink nincsenek. Elválni nem akarok, mert szeretem, de ez kevés nekem, mert fiatal vagyok.


Beszélgetésre nem hajlandó. Ha mondanám amit akarok, akkor inkább a fejére teszi a fejhallgatót.

2011. júl. 17. 21:01
 4/15 FAKhelper ***** válasza:
Ha ez kevés neked, úgy is lépni fogsz, hiába várod a jó megoldásokat válaszban, tudod, hogy mit akarsz...Márpedig, ha ő nem hajlandó többre, neked sem fog maradni más megoldás, csak a félrelépés...
2011. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De az nem én vagyok... nem tudnám megtenni.


Mit tegyek, hogy ne legyek magányos?

2011. júl. 17. 21:11
 6/15 anonim ***** válasza:

"Persze biztos szeret..."

:D:D:D:D:D:D:D

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=OstRBLG5n3c


Bocsánat, csak érzékeltetni próbálom mekkorát tévedsz.

2011. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül hazamegy nemtudnád magad kicsit "átalakitani"? Az alatt értem hogy átfestetnéd a hajad valami dögös sminket feldobnál, meg valami szexi ruhát. Tudom nem 18évesek vagyunk, de a férfiak többsége beindul a változasra. Meg jol el kellene csábitanod mikor véletlenül hazatéved, hogy csattogjanak a fülei, bár nem tudom, hogy 2 gyerek mellett ez megoldhato-e. Nekem csak ezek a bevált praktikáim vannak. Egyébk´nt meg ha nem tudsz változtatni a helyzeten, meg kell gondolnod, hogy elfogadod ugy és probálod kihozni belöle a legjobbat, vagy tovább lépsz!
2011. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszönöm a tanácsokat, de sajnos ezeket már bevetettem.

Amikor megváltoztattam kicsit a hajam, akkor kiröhögött... a szexi ruha és fehérnemű nem izgatja... szóval passz :D

2011. júl. 17. 21:24
 9/15 A kérdező kommentje:

21:15-ös :D jó vagy :D köszi :D


de mondhatom, hogy igazad lehet.

2011. júl. 17. 21:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Abba belegondoltál már, hogy egy egészséges felnőtt férfi, akinek csinos felesége van, 4 havonta igényli a szexet? Hogy a feleségével, társával nem keresi a kontaktust? A gyerekeivel sem?!?

Hogy ha ilyen ritkán találkoztok, akkor egy beszélgetés helyett fejhallgató mögé bújik?


Én férfiként mondom neked, hogy itt már régen nagyon nagy gáz van ...


36/F

2011. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!