Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikeres vagyok a munkámban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres vagyok a munkámban. Viszont a magánéletem katasztrófa. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Olyan jó sokszor a munkába temetkezni és elfelejteni azt a gondot hogy "NŐ".

De most szabadságon vagyok, szóval megint elkezdhetek ezen a témán rágódni.

Nincs, és nem is volt még barátnőm. Önbizalmam nagyon kevés. Egyszerűen nem tudok olyan nőt elképzelni, aki szerethetne engem, akinek "én kellek", aki belém szerelmes...., aki végre mint férfinak néz, és nem jóbarátnak akin kisírhatja magát.

Nem tudok mit kezdeni pl. egy adott szituációval.

Dumálunk, nevetünk, jól elvagyunk, de utána megreked a folyamat, és nem tudom hogyan tovább....

Normális kommenteket kérek! Kretének kíméljenek.

22/f


2010. júl. 27. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

ne diszkóban/neten akarj ismerkedni,és ne 16-17 éves lányt akarj...

és ha nem vagy tul szép,akkor cicababákrol is mondj le...


átlagosan szép lányokat meg te nézed csak barátnak gondolom...

2010. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Legalább neked valamelyik működik :(.
2010. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nagyon ismerős a szitu. Koromhoz képest hamar megmásztam a ranglétrát. Hiába 8 óra a munkaidő olykor 10-14 órát is dolgozik az ember hogy bebizonyítsa, igenis rátermett a megbízott feladatra és meg tudja állni a helyét. Egy nagy csalódás után nem is akartam és nem is kerestem a kapcsolatot, hanem a munkába temettem magam. Nem mondom nem volt rossz, de ahogy te most, akkor én is kezdtem érezni hogy valami hiányzik. Mivel a munka sok, diszkót hanyagoltam és amúgy sem ismerkedtem ott soha, így a net maradt. Hát nekem sikerült, úgy mint több ismerősömnek. Igaz vannak kisebb-nagyobb problémák, viták, de amúgy nagyon jól kijövünk, szeretem és büszke vagyok rá. Úgy érzem ő is. Én sem vagyok egy adonisz, de ő nagyon csinos "hozzám képest". Mert ő nem a külsőre ment, hanem a belső értékek voltak fontosabbak, mert ő is a boldogságot kereste. A külső elfogadható, persze ha kell kicsit alakítani kell rajta (kondi, fogyás, fodrász stb). Szóval kitartást, biztos vagyok benne hogy te is megfogod találni a boldogságot! Ismerkedj a neten ha máshova nem jársz! De készülj fel a legrosszabbra is, sok lesz a csalódás, sok lesz akivel nem illesz össze, de sok új ismerőst fogsz megismerni. Nagyon sok nő van ugyanebben a helyzetbe mint te, és hidd el ha látják értelmét hogy megismerjenek, nem fognak elmenekülni!

27f

2010. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szinte dettó ez a dolog ami nálam van..

Csak én 15 éves vagyok ..

De ugyanolyan rossz érzés hogy nincs mellettem senki,

akinek elmondhatok bármit, és kikapcsolódni sem tudok..

2010. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tudod hogy jártam? A munkatársamon vettem észre, hogy valami nincsen rendbe vele - pedig ő volt a cég egyik legjobb dolgozója, most is az :P, nem is értettem miért búslakodik -, így újoncként vettem a bátorságot, és megkérdeztem, miért lógatja az orrát. Kiderült, neki is ez volt a problémája. Ezután többször beszélgettünk, bemutattam pár barátnőmnek. A végeredmény: most a felesége vagyok, és az első gyermekünket várjuk. :)Elnézést, tudom nem a kérdésedre válaszoltam, de muszáj volt leírnom.
2010. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát szerintem se a diszkóba kell ismerkedni és nem 18 alatt mert az nem egyszerű....amugy 20 éves lány vagyok.ha valakivel jól eldumálsz meg ilyenek hívd el nyugottam moziba vagy pizzázni vagy kávézni vagy nyár van lehet fagyizni meg süti meg ilyesmi, ahhoz nem kell kocsi se ha nincs az se baj lehet jókat sétálni vagy ilyesmi...max visszautasít...sokat nem veszíthetsz. sok sikert
2010. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!