Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni, ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni, ha a pasim exe nagyon bratyizik a párom tesójával?

Figyelt kérdés
Állandóan a képeid lájkolgatja meg most volt a fia születésnapja is és olyan nyálas üzenetet írt, hogy azt hittem odahányok. Párommal néha beszélnek, de nem igazán hajlandó róla beszélni, mert hogy féltékeny vagyok és ha beszél vele, azért úgyis megharagszom. 10 éve szakítottak, de hosszú kapcsolat volt. Párom szerint a face nem fontos bla bla, de amikor megkérdem hogy akkor miért nem törlöd magad, akkor azt mondta ne is kérjem. Mondom aha biztos ott levezgetsz vele. Meg többször segített már az exének persze csak neten, de azt mondta már ezerszer elmondta, hogy nincs köztük semmi, meg az exe nem olyan nő...mondom, aha persze.

2020. ápr. 12. 15:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem hagy nyugodni a gondolat, hogy az exe nem próbálja visszaszerezni. Hiába mondja, hogy nem olyan nő, de ha előhozom akkor mindig ideges lesz és ejtsük a témát, nekem meg olyan mintha titkolna valamit. Nemrég a csajnak valami eüs problémája volt, meg a születésnapjukon mindig felhívják egymást, meg a számítógépével volt valami, azt is a párommal csináltatta meg. A nő egyedülálló a szüleivel él 40 évesen, meg egy pasi felcsinálta aztán folyton a gyerekével büszkélkedik egy senki, de mégis féltékeny vagyok rá.
2020. ápr. 12. 16:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van okod aggódni, mert előbb-utóbb meg fogja unni a partnered a féltékenykedési jeleneteidet, és kidob.
2020. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Én aggódnék a helyedben. Van közös gyerekük? Ha nincs, akkor illő lenne tiszteletben tartania azt a kérésed, hogy ne tartsák a kapcsolatot, amennyiben rosszul esik neked.

Hány évesek vagytok?

2020. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohár vízben tomboló vihar miatt mennyire aggódsz? :)
2020. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 26, párom 40 éves. Lehet, hogy nem kellene, már most nagyobb egzisztenciám van, mint ennek a nőnek :) Meg párom alapvetően egy becsületes, segítőkész embernek ismerem, meg mindig mondja, hogy 10 év lett volna az újrakezdésre, akkor miért most tenné meg. Próbálom magamat észérvekkel meggyőzni, de nem megy.
2020. ápr. 12. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
A pasid is gaz mert szobaall a novel. Miert...ott vagy neki TE! Mi koze egy idegenhez. Lezart ugynek kelleNE lennie! Az exe meg meg gazabb! Meg fiatal no vagy! Lepj ki ebbol!
2020. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj de várom a 40-et, úszni fogok a huszonéves nőkben, akik eddig le se szartak.
2020. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 amaboy01 ***** válasza:
Mondjad neki, Maximális tiszteletem tesókám! :D
2020. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!