Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti jóba vagytok a barátotok/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jóba vagytok a barátotok/barátnőtök tesójával?

Figyelt kérdés

Nekem nem tudom eldönteni, hogy milyen a viszonyom a barátom hugával. Ha nincs ott a barátom nagyon kedves és többször filmeztünk esténként, amikor a barátom dolgozott, és én náluk "ragadtam". De ha ott van a barátom is kb. átnéz rajtam.Ők beszélgetnek és viccelődnek egyfolytába egymással, de én max. két szót beszélel vele, ami annyi, hogy "szia-szia". A barátom szerint nem egy barátkozós tipus, de akkor miért jó fej amikor nincs ott a barátom?

Nálatok ez, hogy megy?


2014. febr. 12. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Hááát...

Alapjáraton nem lenne vele bajom,csak,mikor bántja a húgát.

Azt meg se említem,hogy velem meg fura,mióta nem folytattam azt a kezdeményezését,hogy puszival köszönjünk,mert pont azon az estén is kezdett el előttem öltözködni.

2014. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

az egyikkel kifejezetten nem, a másik meg csak úgy ott volt.

szal mondjuk rá, hogy nem kedveltük egymást:D

2014. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem igazán, annyira nem is érzek rá vágyat, hogy megismerjem jobban, nincs vele bajom, csak minek? A barátom sem haverkodik az én húgommal.
2014. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

barátom tesójával nem vagyok jóban, mert régebben hajtott rám de nekem nem jött be elküldtem, aztán meg beleszerettem a tesójába és vele járok.

utál és vasvilla-szemekkel néz mindig, örülök ha nem találkozok vele :D

2014. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a bnőm öccsével annyi,hogy kezet fogunk és kész,már nem is beszélgetek vele.

pár éve még elvittem magammal edzeni,vettem neki súlyzókat,edzésről szóló könyveket,de menthetetlen gyógyegér és számítógép nyomkodó,a csajokkal is töketlen,úgyhogy levettem róla a kezem.

2014. febr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezek szerint én szerencsésnek mondhatom magam. :)

Előző elötti barátom hugával a mai napig tartom a kapcsolatot. Sokszor találkozunk. Előző barátom huga legjobb barátnőm (igaz, őt elöbb is ismertem, mint az exemet). A mostani páromnak pedignincs testvére :)

2014. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!