Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jól teszem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jól teszem, ha nem megyek a páromhoz?

Figyelt kérdés
Szeretné, ha elmennék hozzá holnap, és nála aludnék, de nem értem, miért nincs meg benne a felelősségérzet. Most otthon kell maradni, simán bennem is lehet a vírus akár, és megfertőzhetem őt is és a szüleit is. A durva az, hogy a szülei még engedik is, hogy eljöjjek hozzájuk.
2020. ápr. 12. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég nagy vagy, hogy eldöntsd magad ezt a kérdést... Komolyan lassan már az is kinn lesz, hogy "mit egyek ebédre, mert anyu ezt mondta, de én ezt szeretném"

Bocs a gorombaságért, de komolyan minden szart már megkérdeznek, ezt meg döntsd el magad, hogy mész vagy maradsz

2020. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyedül tudsz kezet mosni? Igen? Akkor a kérdésedre is meg tudod hozni a döntést.
2020. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

A pánik még mindig több embert öl meg, mint maga a vírus.


NINCS kijárási tilalom. Teljesen egészséges vagy? Ő is? Szülei is? Akkor mitől sz..rtál be?

Csak a legyengült immunrendszerre, krónikus betegségben szenvedőkre veszélyes ez a vírus. A többieknek ez meg se kottyan.

2020. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki kerít ekkora feneket ennek a vírus-hisztinek. Persze, lehet benned is a vírus, de sokkal valószínűbb, hogy nincs.

De szerintem elèg felnőtt ember kell hogy legyèl ahhoz, hogy el tudd dönteni, akarsz menni, vagy sem. Nem èrtem mire jó ez, hogy ide jössz rinyálni meg kibeszèlni a párod.

2020. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A durva az, hogy a szülei még engedik is, hogy eljöjjek hozzájuk."


Nem. A durva az, hogy idejössz fröcsögni a párosról, ès várod a buksisimit, hogy te milyen helyen gondolkodó, felelőssègteljes ember vagy....

2020. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Arra, hogy elszeparáljuk az bereket azért van szükség, hogy lassítsuk a vírus telrjedését. Sajnos teljesen lehetetlen elvárás, hogy ne kapjuk el előbb-utóbb. Amig nincs oltás, a vírus terjedni fog. Mérlegeld, hogy van e értelme a párod nélkül élned hosszú hónapokig... Véleményem szerint nincs. Ha egészséges emberek vagytok, akkor nem fog nagy bajotok esni, még ha el is kapjátok. Sőt, egészségesebb ha éled tovább az életedet, de távolságot tartasz a többségtől. Nem pánikra van szükség, hanem egy kis elővigyázatosságra, és odafigyelésre. Nyugodtan menj ki a szabadba, menj az erdőbe, fuss, biciklizz, ne rohadj meg otthon, mert akkor lesz veszélyes rád a vírus.

A párod az lényegében a hozzád legközelebbi tagja a társadalomnak, ezért teljesen jogos vele lenned.


Az iskolákat, vendéglátó intézményeket azért zárták be, mert feleslegesen túl sok ember gyűlik ott össze. Én pl most ahelyett hogy dolgoznék a munkahelyemen (egy étterem) és kollégiumban laknék, egyetemre járnék, most itthon vagyok. Fővárosból kisvárosba költöztem. Nem is tömegkölekedek. Így ahelyett hogy heti több száz, akár ezer emberrel kerülnék szinte közvetlenül kapcsolatba, most 2 kezemen meg tudom számolni, hogy az elmúlt egy hónapban hány emberrel voltam akár csak pár percig egy légtérben. (Szüleim, testvéreim, unokatesóm, 2 barátnőm, és a barátom...nagyjábol)

Ha mindenki hasonlóan csinálja, az nyilván erősen leredukálja a vírus terjedését. Persze így is megvan az a faktor, hogy elkapom a boltban, az utcán, bárhol, de minimális eséllyel. Megakadályozni nem tudod, vagy ha igen, akkor olyan megszorításokkal ahogy nem érdemes.

2020. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha lány, megírhatnád a címét, mert holnap ráérek :D

29/F

2020. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Igaza van #6-nak. Ezek a korlátozások azèrt szüksègesek, hogy lassítsuk a vírus terjedèsèt, nem azèrt hogy megállítsuk. Azt nem lehet. Ha megfigyeled, ezt mondják a felhívásokban is. Hogy ne egyszerre terhelődjön le nagyon az egèszsègügy. De túl lenni rajta így is úgyis akkor fogunk, ha az emberek nagy rèsze átesik rajta. Normál esetben tünetszegènyen szèpen átvèszeled.

Nem vagyok ebben a helyzetben, mert már házasságban èlek, de ha így lennèk, vírus ide vagy oda, èn bizony szeretnèk találkozni a párommal. Ez nem csak 1-2 hetes "megszorítás". Mèg hosszú hetekig, hónapokig el fog tartani. Pont ezèrt is, mert a lassítás ezt is eredmènyezi, tovább tart. Egèszen biztos vègig nèlkülözni szeretnèd?

2020. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a két család mással nem érintkezik akkor szerintem igen, találkozzatok. Természetesen alaposan mosson mindig mindenki kezet és tartsa be az előírásokat (pl maszk az utcán, stb.).
2020. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!