Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A páromhoz elmentem és kikészi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromhoz elmentem és kikészitette a cuccaimat stb! Erre AZT mondta ha nem megyek el hozzá akkor irt volna egy üzit hogy nagyon hiányozhattam neked! Ezzel mit akart mondani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
H mindenképpen dobott volna, csak a 2. esetben talált volna egy apró okot, h megtegye...
2016. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AZT mondta hogy nem mentem kb1hete hozzá és hogy csak ö jött el!Ez részben igaz de volt hogy dolga volt és mondta hogy nem ér rá !Ezért elötte eljött hozzám!Egy nap kb 2szer is eljött és nem voltam otthon és mondta hogy belefáradt ebbe meg szte nem aludtam nála és csak elmentem hozzá meg AZ egyik bnömmel buliztam mivel neki dolga volt!
2016. aug. 8. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekes idióta, hagyd a fenébe.
2016. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!