Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex pasi a jelenlegi szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex pasi a jelenlegi szerelmét már most jobban szereti mint engem valaha. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Évekig voltunk együtt, mindent megtettem érte, de elhanyagolt, kikészített idegileg és még a szülinapomat is alig jegyezte meg. Most pedig szerelmes egy lányba, akit már most jobban szeret. Ez akkora kudarc, hogy nem tudom, hogy fogom feldolgozni. Valakinek hasonló eset? 26/L
2010. júl. 27. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire buta vagy, hogy az expasiddal foglalkozol, akkor megérdemled, hogy kikészítsen...


Kérlek, rágódj még tovább tök fölösleges dolgokon, amikhez ráadásul most már semmi közöd...

2010. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szakítottatok, vége, ne foglalkozz már vele. Lapozz. Amúgy, a ti kapcsolatotok elején, csúcsán, Te is úgy érezted, hogy az a maximum.Most persze máshogyan látod.
2010. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ó első válaszoló, ha szemét lennék, azt mondanám, hogy csak egyszer éld át, és tudd meg milyen érzés. De nem vagyok szemét, úgyhogy nem is kívánok ilyet senkinek.

Mocsok sza r érzés tud lenni, valóban... És hiába mondják, hogy lépj túl, nem olyan egyszerű. Nekem már másfél éve vége, és tudomásul is vettem, de ha eszembe jut, még mindig össze facsarodik a szívem. Persze mondogatom magamnak, hogy sokkal jobb így, hiszen ha vége lett, akkor nyilván nem ő volt az igazi, de ku rvára tud fájni...

2010. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló köszönöm :) Én is próbálom mondogatni, hogy vége és jobb így, de belegondolni, hogy elvesztegetett idő volt és gyakorlatilag felesleges... És hogy annak ellenére, amit tettem sosem tudott úgy szeretni ahogy én tettem. Köszönöm az együttérzést.
2010. júl. 27. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. átéltem. fájt. de tudtam, hogy mi az, amibe beleszólhatok, és mi az, amit tudomásul kell vennem. és tudomásul vettem, megszüntettem vele minden kapcsolatot, és nem foglalkoztam vele többet.
2010. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is tisztában vagyok, hogy hiába kaparnék, bárhogy próbálkoznék vissza nem szerezhetném, sőt talán már nem is akarom. De az érzéssel nem tudok mit kezdeni. Próbálom elfogadni, de nagyon fáj. Talán idővel elmúlik.
2010. júl. 27. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
de szar!!!hasonló estem volt 8év eggyüttlétel...1honapja van vége,de azota nem nagyon aludtam az ágyamba egy normálisat!!!pedig már kezdek tul lenni rajta legalábis ugy érzem...neki nincs senkie, de majd ha lessz az lessz a szar sztem...fhuuu
2010. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én is próbálom mondogatni, hogy vége és jobb így, de belegondolni, hogy elvesztegetett idő volt és gyakorlatilag felesleges..."


Miért lett volna elvesztegetett idő? Ha te olyat csinálsz amit szeretsz az elvesztegetett idő, csak mert később nincs hasznod belőle? Ha csokitortát eszel az elvesztegetett idő, mert úgyis hízol tőle? Ugyanmár. Nyilván jó volt vele amíg tartott és te is sokat tanultál ebből a kapcsolatból, tehát messze nem volt elvesztegetett idő.

2010. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem az is zavar, ha a legutolsó pasimnak más barátnője van. :( Ő nem is szeretett engem, így nem nehéz neki mást jobban... :S Nagyon sz*r érzés, én más fiúval kavarok most és kezdem megszeretni, talán úgy könnyebb lesz. Ha tudod, hogy te is mást jobban szeretsz, mint az exet...
2010. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát figyu én 23 vagyok 4 évig voltunk együtt egy éve van vége és összejött a legjobb barátnőmmel...én szakítottam fele mert zöldet szívott.....de nagyon rosszul esett és fura volt....de örültem mert legalább ő boldog....tudom hogy nehéz de gondolj arra hogy rosszabb lenne ha ketten szenvednétek...
2010. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!