Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek látszik egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek látszik egy pasi viselkedésén, hogy agresszív és zsarnok?

Figyelt kérdés
Ha elkezd egy pasi udvarolni akkor szerintetek már kiszűrhető az,hogy jobb vigyázni vele?Mi vonzza be és taszítja az ilyeneket?
2011. nov. 11. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

ez csak idővel derül ki. a kezdeti túlzott féltékenykedésből lehet rá következtetni.

és hogy túlon túl kedves.

2011. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:
43%

az elején max. következtetni lehet, pl. abból, hogy féltékenykedik, számon kéri az idődet, vagy éppen úgy kompenzál, hogy a nyálasságig kedves.


általában a befolyásolhatónak tűnő nők vonzzák, az önálló gondolkodásúak pedig taszítják az ilyeneket.


29/n

2011. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember, ha intelligens is, nagyon jól el tudja titkolni, akár évekig az agresszív természetét. Nagy részükről viszont már első pár alkalomnál kiderül. Valóban nem szeretik az önálló, határozott embereket.
2011. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez a befolyásolható elég relatíve.Sok ember befolyásolható valamilyen mértékbe.Amit a média ki is használ.

Szóval nem az ilyen gondolkodású nők vonzzák pl:,,amit szabad a pasinak azt a nőnek is" ,,ne dumáljon bele senki mit csinálok" Mert én ilyen vagyok de nem szélsőségesen.

2011. nov. 11. 09:18
 5/10 napietus ***** válasza:
81%

akkor téged sztem nem fenyeget ez a veszély :) ha mégis, akkor amint észreveszed, dobni fogod, mert elég erős vagy hozzá.


amúgy a másik, ami lebuktatja őket: az ilyenek általában csak a barátnőjükkel szemben nagy legények. ha egy másik, rád hatással levő férfival találkoznak (pl. apád, bátyád stb.), akkor azt sem tudják, hogy húzzák meg magukat, és olyan a kézfogásuk, mint egy b*zié, ráadásul közben nem néznek az illető szemébe (ezek apám megfigyelései, hugom pár pasiját kiszúrta az elején, hogy ilyen, persze hiába mondta, hugom nem hallgatott rá, de mindig igaza lett).

2011. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt össz 3 ilyen kapcsim és mindig ők dobtak ki ,,nem alkalmazkodom" címszó alatt meg nem akarok ,,változni"
2011. nov. 11. 09:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálam is ez volt.A pasi sose szeretett nálunk lenni de azt szerette ha mindig én nála vagyok meg célirányosan olyan nőt keresett akinek a lakóhelye messze van.
2011. nov. 11. 09:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején is lehetnek árulkodó jelek csak jól kell figyelni! Nem azt ahogy veled beszél, hanem azt ahogy másokkal!!!
2011. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olyasmit hallottam, hogy meg kell figyelni, hogyan viselkedik a randin a pincérrel.
2011. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az,hogy dirigálós az biztos látszik.
2011. nov. 11. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!