Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél ez általános állapot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél ez általános állapot?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy nővel elég fura sokszor szegénykém bármi van mindig én vagyok a hibás,most is hisztizik nekem aztán rá kérdezek mi baja van,azt írja nem sértődött meg csak nem kell neki ez a hisztis hangulatom? De nem értem mert ő hisztizik szóval :D Bármi van mindig én vagyok a beképzelt,a hülye,a hisztis mindent rám hárít amit ő csinál :)

2020. ápr. 13. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
fogyatékos, engedd el
2020. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nőknél ez általános állapot? nem.

A nővel van a gond, ha ok nélkül hisztizik, de az is előfprdulhat, hogy mondtál neki valami olyat ami miatt hisztizik...

Hány évesek vagytok és milyen jellegű problémákon akad ki?

2020. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen, nem általános állapot a nőknél.

De, ha felüdíti a lelked egy kis(?!) gonoszkodás a nőkről, tessék: [link]

2020. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, menekülj amíg még könnyen tudsz.
2020. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En se vagyok ennyire hulye pcsa!
2020. ápr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 2


Harminc felett valamennyivel mind ketten.Tök átlagos dolgokon akad ki pl tegnap sütött egy tortát mert szokott néha ilyen díszes tortákat csinálni,mutatta,hogy hogy néz ki mikor ki volt belőle vágva egy darab nyuszis torta volt fűvel a tetején na nem olyan fűvel :) Én viccesen annyit írtam,hogy fűvágás mert ugye ki volt vágva pár szelet a tortából ő ezt rögtön támadásnak vette,meg mikor azt írtam neki,hogy boldogabb húsvétot mert ugye ez a mostani nem olyan mint szokott lenni ezen is kiakadt.Meg mikor elmondom a véleményem valamiről az neki sosem jó akkor el kezdi mondogatni a maga igazát mikor mondom neki,hogy oké mindegy akkor jön azzal,hogy én milyen bunkó vagyok én elmondhatom a véleményemet de egy nő meg nem mondhatja el vagyis ő,közben meg már rég elmondta a véleményét :) Vagy le néz bizonyos dolgokban pl volt olyan meséltem ,hogy néha szoktam telefonokat csinálni jött azzal jaj akkor kókler vagyok ő oda nem adná a telefonját csak szakszerviznek meg ilyenek a végén meg annyit mond jaj nem rám értette,szóval sokszor megsértett de nem képes beismerni sose semmi bocsánat,de a rossz mindig én vagyok.

2020. ápr. 14. 00:41
 7/7 A kérdező kommentje:

# 3


Basszus ez nagyon találó mindegyik de amikor beszélgetek a nővel a felső sorban a másodikat tuti úgy van mint tegnap is a tortás ügyben meg a többiben :)

Legjobb az volt mikor a múltkor állítólag felhúztam csak nem tudom mivel azt mondta hisztizve,hogy neki nem kell a hisztim :D legjobb ha pár napig nem beszélünk,mondom oké.Aztán másnap este rám írt mintha mi sem történt volna,hogy szia,zrom szia,hogy hogy írtál nem az volt hogy pár napig nem írunk,aztán kb rám förmedve mintha ő tenne szívességet írja,hogy ne firtassuk miért írt inkább örülhetnék,hogy írt :) semmi bocsánat vagy ilyesmi.

2020. ápr. 14. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!