Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van, ha napra pontosan nem tudjuk mikor jöttünk össze így évfordulót se lehet ünnepelni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 22:38
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mondotok egyet közösen, ha ez annyira fontos.
2020. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mondtunk egyet közösen. Az első igazán szerelmes, nagyobb közös élményünk napja volt az.
2020. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ideje kukoricára térdepelni. Hogyhogy nem tudtok ilyesmit. Én pl. 1 perces pontossággal meg tudom mondani hogy mikor találkoztunk. (Na, hát nem is tartunkbl évfordulót, mert mindig lemaradunk róla, mivel vagy egyikünk, vagy másikunk éppen fürdik, vagy wc-zik.)
2020. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ünneplitek konkrétan az évfordulót. Nekünk mondjuk megvan a konkrét dátum de egyrészt szar időpont másrészt már jóval előtte tulajdonképpen együtt voltunk, legalább is úgy álltunk hozzá. Amúgy se ünnepelnénk az évfordulónkat de így pláne nem szoktuk. Valamelyik alkalommal amikor elmegyünk kirándulni, pihenni valahova akkor szoktunk egyet koccintani, hogy na jó akkor mostmár 1 évvel régebb óta együtt vagyunk és kész.
2020. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kijelöltök egy napot
2020. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a bajom. Ismerkedesunk elejen meg nem vettuk egymast komolyan, en beszelgettem masokkal o meg talalkozgatott is masokkal majd volt egy fel ev mikor rendszeresen heti 3-4 napot taliztunk egyutt aludtunk stb. Az elso 1-2 honapban volt ez hogy massal is beszelgettem, azt nem tudom o mikor hagyta abba a mas lanyokkal valo talalkozast sztem kb 3 honap de kb fel ev utan mondta jogy velem kepzeli el, egy kisebb veszekedesnel. Azota minden szuper csak egymassal foglalkozunk de akkor sincs egy idopont. Szornyu.
2020. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kb.-t csak tudtok.
2020. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!