Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan fontos mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos mindenféle hét/hónap/évfordulót ünnepelni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok ugyan, de nem értem, hogy mi a jó benne. Jó, max az éveseket, de amúgy is, mit számoltok fordulónak? Első csók, első szex? Miért hisztiztek, lányok, ha a pasinak ez nem olyan fontos? és hogy tudtok fejben tartani ennyi dátumot?
2012. jan. 16. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mi a hónapokkor csak azt mondtuk, hogy boldog x. hónapfordulót. ajándékot sosem vettünk, fölösleges. évesekre szoktunk ajándékot venni, de nem nagy dolgot, csak apróságot.


és mi az első csókunktól számoltuk az együttlétet.

és nem hiszem, hogy egy hónap + napot olyan nehéz megjegyezni:D

mi január 20-án jöttünk össze. akkor minden hónap 20.-a a hónapforduló, és minden év január 20.-a az éves. ebben mi a bonyolult?:D barátom is meg tudta jegyezni, sőt volt, hogy nekem kiment a fejemből a hónapos köszöntés, neki mégis eszébe jutott.

2012. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert így mindkét fél +ajándékokhoz is juthat. Ezért is keresik a nők (tisztelet a kivételeknek) pénzes pasikat mert milyen jó érzés már eldicsekedni a barátnőknek hogy "ezt a nyakláncot azért kaptam mert 19 és egynegyed napja vagyunk együüüt." És a pasik meg ezért tartanak minden nőt rib@ncnak, mert ők meg maguknak se vallják be de ezeket nem mindig tudják finnanszírozni.
2012. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Macs1209 ***** válasza:

Amikortól hivatalosan is együtt vagyunk, onnantól

számolom. Egy hónap elég bőven kiismerni (főleg, ha

előtte is ismertem), hogy igényli-e ezeket a fordulós

dolgokat. Azt nem felejtem el, mikor jöttünk össze,

de mivel a memóriám nem az igazi, ezért szépen bele-

pakolom a telefonomba előrejelzésnek. És nem nagy

ünneplés, csak ilyen formalitás :)

2012. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi sose tartottunk hét, hónap fordulót. Év fordulót igen, az más, komolyabb. Én a megismerkedésünktől számítom.

Én nem hisztizek, a barátom közepesen fontosnak tartja, ahogy én is.

Ez csak 1 dátum, ha nem tudod megjegyezni írd fel!

2012. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi hónapfordulót, évfordulót, házassági hó/évfordulót tartunk.

Hónapfordulókor általában csak mondjuk hogy boldog xy fordulót, majd este valami különlegeset főzök + bor.

Évforduló/házassági évfordulókor szoktunk elmenni 2-3 napra pihenni, kikapcsolódni valahova.

Esküvői hónapfordulóra pedig beülünk ketten a kádba és pezsgőzünk, kis csokikat eszünk.

Mindkettőnknek fontos ez, talán a férjem jobban odaszokott ezekre figyelni.

Van akinek fontos, van akinek nem :D


25/N, 27/F

2012. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
évfordulót tartunk, de ilyen hülye hét, meg hónapfordulókat nem, elég gyerekes. egy kapcsolatot nem időben, hanem mélységében kell mérni. mi első randitól számoljuk az évfordulót.
2012. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért kell ezeket megünnepelni, mert ezzel jelzed a másik felé, hogy számodra fontos volt az a nap. De elég csak megemlíteni, hogy "már 3 hónapja...".

Én az első találkozást is megünneplem, mert nekem ott kezdődött a kapcsolat. Arról már nem én tehetek, hogy hónapokig kellett udvarolnom. :-)

2012. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Maidx14 ***** válasza:
A honapfordulo tenyleg csak formalitas. Talan azert, hogy a parod erezze, hogy "buszke" vagy ra es a napra. Azert jol tud ez esni. En altalaban egy kedves sms-t szoktam neki irni maximum valami romantikusabb programot csinalunk. Ajandek evfordulonkent, az elejen felevenkent is lehet. Neha-neha honapfordulonal is belefer egy rozsa a fiutol, de szerintem a lanynak nem kell kulonosebben keszulnie.
2012. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

látod, fiúknak is van, akiknek fontos. majd ha egyszer lesz egy szerelmed, akit tényleg nagyon nagyon szeretsz, akkor te is örülni fogsz az együtt töltött idő minden pillanatának, és a nagyobbakat te is meg akarod majd "ünnepelni". gondolom nem volt még benne részed.

és mint látod, pasiknak is fontos, legalábbis sokuknak.


ha neked nem, és olyan párt találsz magadnak, aki szintén így vélekedik, akkor okés, de ha a párod majd nem így gondolkodik, mint te, akkor ott kompromisszumot kell kötni.


plusz nem hiszem, hogy ennyire nehéz lenne megjegyezni 2 dátumot... a szüleid szülinapját sem tudod, vagy mi?

2012. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vagy akkor majd mi lesz a barátod szülinapjával meg névnapjával. azt is elfelejted?
2012. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!