Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobott a szeretőm, aztmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott a szeretőm, aztmondta belémszeretett, ne keressem többet?

Figyelt kérdés
sajna én is beleszerettem,de még nem tudok különköltözni az élettársamtól pár honapig.mit tegyek?Keressem vagy ez csak duma volt a részéről és csak dobni akart???N30
2010. júl. 27. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak ürügy volt.. szép dolog, hogy megcsaltad az élettársad.. amúgy mi az az N30?
2010. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha csak érzelmek nélküli dugásban egyeztetek meg, akkor nem róhatod fel hibájának, hogy elküldött.

ha nem ez volt a kapcsolatotok alapja, akkor csak leoltott és más van neki.

2010. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
N30 =nö 30 éves
2010. júl. 27. 15:32
 4/7 A kérdező kommentje:

jajj már de miért kell kamu szöveggel leoltani a másikat?egyenesen nem lehet a másik szemébe mondani h ennyi volt...?

amugy amikor én kérdeztem h sex kapcsi e? ö azt mondta mindig h szerinte ez több

2010. júl. 27. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:

arra hivatkozva hagyott el, hogy belédszeretett

korábban azt hangoztatta, hogy ez több mint sima szex->

Hazudott a diszó!

Csak hitegetett, mert tudta, hogy otthon nincs rendben valami, addig kellettél neki, amíg nem talált mást vagy nem kezdett kínosan közeledni az a pillanat, amikor te is szabad vagy és színt kell valljon érzelmeit illetően.

2010. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem a pasi többet érezhetett irántad,mint sima szex.Hiába egyezik meg két ember vmiben,az egyik könnyen előfordúlhat hogy többet érezhet.Ez függ a viszony milyenségétől,milyen gyakran voltatok együtt,mennyire nyíltatok meg egymásnak érzelmileg is.Sajnos az érzéseket idővel nem lehet írányítani,lehet olyat adtál neki ami megfogta s nem akart érzelmi csapdába kerülni emiatt,hogy szeret miközben te mással vagy mással élsz így inkább rövidre zárta hogy meneküljön az érzései elől.Nem biztos hogy vkivel megismerkedett ez nem törvényszerű,főleg érettebb embereknél.Sztem keresd fel és mondjad el neki hogy egy kicsit próbáljon várni míg ki nem lépsz a kapcsolatodból mert ez nem olyan könnyű.Ha szereted akkor ez nem kérdés.Ha meg másképp gondolja az úgyis kibukik hogy csak ámított.
2010. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolonak köszi :)

azóta amugy keresett megbeszéljük a dolgokat :)

2010. júl. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!