Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora gond az allergia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora gond az allergia asztmám?

Figyelt kérdés
HA feljön ez a téma mindig én vagyok a ,,beteg". Neki is van allergiája, de nem vitték el dokihoz, mert gyerekként nem foglalkoztak vele... ő meg hímes tojásnak tart. vagyis azt hiszi h a szüleim. Szerintem meg tök alap, h orvos lát emiatt. Ő meg úgy csinál mintha nem tudom én milyen brutál dolog lenne az allergia. Szinte lenéz, pedig neki is számtalan hibája van...
2020. ápr. 21. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem tűnik valami értelmes embernek, valószínűleg amiatt. Talán élvezi hogy lenyomhat téged, így magát többnek érezheti.
2020. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem az allergiás asztmád a gond, hanem az, hogy a párod IQ-ja alulról simogatja a nullát.
2020. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írják...


IQ egyenlő a nulla

emberség = nulla

felnőttség = nulla


Nekem is van most 2 kőkemény hónap allergiám, március, és az április végig nagyon rossz, igaz nekem csak az éjszaka, minden este lefekszem, jön a nehéz légzés, egyeseknek már fulladás lenne, arra van ez a kis fúvókám, és az 10 másodperc alatt elmulasztja.


De ennyi kész, cucc pakk, és ez csak egész évben 2 hónapig tart azon kívül soha semmi nem kell.


Nekem eddig 5 barátnőmből 3 értette eddig meg.

2020. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már az asztmát, nekem is van, kapok rá alvesco-t...


Jobb a tüdőm mint egy átlag embernek, heti 30-40 km-t futok a kis asztmámmal.

2020. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
4 Szerintem meg te csak siman szeretsz szipuaezni, arra kapod az Alvescot valami haver orvostol.
2020. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, amíg még tudsz
2020. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Na akkor leszek én az ördög ügyvédje.

Mennyire csinálsz ebből ügyet? Mert ha ezért nem lehet túrázni menni meg sportolni meg hetente rohangálsz az orvoshoz és minden lehetőséget kihasználsz hogy feltűnően szenvedj akkor jogos hogy a párodat zavarja. Főleg ha ő a hasonló bajával lazán éli az életét. Nem egy ismerősöm van aki ilyen hisztis. Soha nem is kezdenék velük semmit mert irritáló aki folyton valamin szenved.

Persze ha letudod annyival hogy többet fújsz orrot és van asztma spréd szükség esetére de amúgy úgy élsz mint bárki akkor valóban a párodban van a hiba.

De azért ennyi infó alapján én nem ítélkeznék.

2020. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
félévente megyek orvoshoz, télen nem szedek gyügyszert,nyáron igen, de akor idegesitit az orrfújás
2020. ápr. 22. 08:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer ismerkedni akart egy pasi aki elvált és az exe allergiás és nyavalygott a pasi az exére hogy túl sok volt a zsepi a házban. Nem tudom az ilyenek mit várnak hogy ezek után szimpatizálni fog velük akit fűznek? Mert elég lelombozó hogy ennyire nem ért meg egy egyszerű dolgát a másik embernek. Próbáld meg hogy a zsepiket valami szépséges rendezett helyen tartod, hátha, de szerintem aki ilyen túl finnyás a másik kisebb betegségével, azzal valami pszichésen nincs rendben.
2020. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!